Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Hamilton

Hamilton markasının yetişkin ve çocuklar için olan güneş koruyucu ürün seçeneklerine buradan kolayca ulaşabilirsiniz.Cildinizin düzgün görünümü ve sağlığı için zararlı Uv ışınlarından çok yüksek koruma özellikleri ile korunmasına yardımcı, hassas ciltler, sporcular ya da tüm aile için pek çok farklı ürün çeşidi bulunmaktadır.

Hamilton Bakım Ürünleri

Dermo kozmetik alanında dünya çapında ilgi ve beğeni toplayan pek çok firma bulunmaktadır. Cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korumaya ve bu arada nem kazandırmaya yardım eden ürünleri ile Hamilton da bu firmalara arasında bulunmaktadır.

Cilde zararlı pek çok iç ve dış etken vardır. Dış etkenler arasında zararlı güneş ışınları cilt için oldukça yıpratıcı etkiye sahiptir. Güneş, ciltte lekelenme, erken yaşlanma belirtileri, hücre hasarları, kuruluk, cilt problemlerinde artış gibi daha pek çok zarara neden olmaktadır.

Cildin zararlı UV ışınlarından korunması gerekir. Her cildin yapısına uygun ürünlerle bakımının yapılması gerektiği gibi, güneşten de bu şekilde korunması gerekir.

Bu ihtiyaçları göz önünde bulunduran Avustralya kökenli Hamilton firması da buna uygun çalışmalar yapmaktadır. Hamilton, sporcular ve hassas ciltler için güneş korumasını ön plana alarak cildin zararlı ışınlardan korunmasına yardım eden ürünler tasarlamaktadır.

Hamilton güneş kremleri, cildinizi maruz kalacağı zararlı güneş ışınlardan korumaya ve nem vermeye yardım eder. Yüz ve vücut için farklı özelliklerde, farklı koruma faktörlerine sahip değişik ürünleri bulunmaktadır.

Hamilton Everyday Face Spf30+ Yüz için Güneş Koruyucu Krem, yüzünüzü güneşin zararlı ışınlarına karşı korumaya yardım ederken aynı zamanda hafif renkli yapısı ile cilde daha eşitlenmiş bir cilt tonu sunmaya yardım eder. Matlaştırıcı etkiye sahiptir.

Hamilton family serisi ve Hamilton family cream ürünleri ile sadece kendinizi değil tüm ailenizi güneşten ve güneş kaynaklı sorunlardan korumaya yardım eder.

Hamilton Sportblock Spf 70, özellikle sporcular için özel olarak tasarlanmıştır. Cilde yüksek bir güneş koruması sağlamaya yardım eder, suya karşı dayanıklıdır. Özellikle koşu, tenis, futbol, yürüyüş gibi sporlarla uğraşan ve zamanının büyük kısmını açık alanda ve terleyerek geçiren kişilere özeldir. Ter ve suya dayanıklı ürün, aynı zamanda etkili bir güneş koruması sağlamaya yardım eder.

Hayatınız boyunca vücuda aldığınız güneş ışınları genellikle 18 yaşına kadar en üst düzeydedir. Bu nedenle özellikle bu döneme kadar zararlı UV ışınlarından korunmak çok önemlidir.

Hamilton Ürünleri ve Fiyatları

Çocuklarınızın ve sürekli güneş altında kalmak zorunda kalan kişilerin, cildi çok açık renk olanların yüksek koruyucu içeren ürünlerle korunması gerekir. Cildin yağlı ya da kuru olması, ten renginin açık ya da koyu olması da güneş koruyucu seçerken önemli faktörlerdir.

Hamilton Toddler Çocuk Güneş Koruyucu Spf 50 Losyon, yüksek koruma faktörü içeren çocuklara özel, güneş koruyucu bir üründür. Parfüm içermez ve içeriği çocuk cildine özeldir. Etkisini 4 saate kadar koruyabilen ürün, cildi nemlendirir ve suya karşı dayanıklı özelliktedir.

Hamilton Sensitive serisi de hassas cilde sahip kişiler için üretilmiştir. Cildin hassasiyetine göre formüle edilmiştir ve zararlı UV ışınlarından korumaya yardım eder.

Ürünlerin losyon ve krem formunda seçenekleri bulunmaktadır. Hamilton güneş kremi kullananlar, memnuniyetlerini dile getirmektedir.

Sizin ve en değerli varlığınız olan ailenizin yazın tadını doyasıya yaşaması için siz de Hamilton ürünlerini tercih edin ve cildinize hak ettiği değeri verin.

Turuncu Kasa sitesinden Hamilton Güneş Ürünlerine ulaşarak kolayca sipariş verebilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim