Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine özel kampanya

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Hamilton SPF 50+ Toddler Roll On 50 ml

30608

Markası : Hamilton

0 Item Items

Hamilton SPF 50+ Toddler Roll On 50 ml, 6 ay ve üzeri bebeklerin, çocukların cildini güneşten korumaya yardım eder.

Daha fazla detay

60 TL

Kazanacağınız puan 600 tupara Toplam tutarı: 0.60 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Hamilton SPF 50+ Toddler Roll On 50 ml

Hamilton Toddler Roll-On SPF50+ 50ml

Marka Adı: Hamilton

Ürün Adı: Hamilton SPF 50+ Toddler Roll On 

Ürün Miktarı: 50 ml

Ürün Özellikleri: 6 ayın üzerindeki bebek ve çocukların kullanımı için özel olarak geliştirilmiş güneş koruma losyonudur. Bebek ve çocuk cildine hassas ve yüksek koruma sağlamaya çalışan formüle sahiptir. Cilde Spf 50+ derecelik bir açıyla güneş koruması sağlar. Parfüm, lanolin ve renklendirici içermez. Aloe vera ve E vitamini içerir. Kolay bir uygulaması vardır, tüm vücut ve yüz bölgesinde kullanıma uygundur. Suya karşı dayanıklı bir formüle sahiptir.

Sonuç: 6 aydan büyük bebek ve çocukların cildini UVA ve UVB ışınlarından korumaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Kullanmadan önce ürün iyice çalkalanır ve güneşe çıkmadan yaklaşık 20 dakika önce, temiz cilde eşit miktarda uygulama yapılır. Her 4 saatte bir veya kurulandıktan, yüzdükten ve denize girdikten sonra da uygulamanın yenilenmesi önerilir.

Uygulama miktarını azalmak, ürünün koruyuculuğunun da azalmasına neden olabilir.

İçerik: 4-Methylbenzylidene Camphor, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, Ethylhexyl Triazone, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Tocopheryl Acetate aktif maddelerini içerir.

 

Güneş ışınlarından korunmayı ve koruyucu ürünler kullanmayı, günlük hayatın bir parçası haline getirmek önemlidir. Korunmak için gerekli önlemleri alarak, güneşin sebep olabileceği problemlerin önüne geçmek mümkündür.

 

Özellikle bebek ve çocuk cildinin güneşin zararlı ışınlarından korunması oldukça önemlidir. Çocukların cildi daha hassas olduğu için, güneşin zararlı ışınlarından daha fazla etkilenebilirler.

 

Hamilton SPF 50+ Toddler Roll On 50 ml, 6 ayın üzerindeki bebek ve çocukların güneşten korunmasına yardımcı olmak üzere geliştirilmiştir.

Cilde SPF 50+ derecelik bir koruma sağlarken, aynı zamanda nemlendirmeye de yardımcı olur. Yüz ve vücut bölgesinde kullanım için idealdir. Cilt tarafından kolayca emilir.

 

Güneş koruyucu kullanılsa dahi özellikle 10.00 ila 16.00 saatleri arasında güneşe doğrudan maruz kalmamaya ve çocukları da güneş altında bırakmamaya özen göstermek gerekir. Ayrıca geniş şapkalar, açık renk giysiler, güneş gözlüğü kullanımı da alınabilecek önlemler arasında yer alır.

 

Hamilton SPF 50+ Toddler Roll On 50 ml, Turuncu Kasa’ da indirimli fiyata satılan bir üründür.

 


Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler