Hardline Amino Full 300 Tablet
  • Hardline Amino Full 300 Tablet

Hardline Amino Full 300 Tablet

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Hardline

20079

Barkod : 8697448350242

₺119,00

Amino asit içeren Hardline Amino Full 300 Tablet sporcu ürününü, bu sayfadan ucuz fiyata sipariş vererek satın alabilirsiniz.

Adet

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Marka Adı: Hardline

Ürün Adı: Hardline Nutrition Amino Full

Ürün Miktarı: 300 Tablet

Ürün Özellikleri:

- Hardline Nutrition Amino Full, beslenmenize destek olmak için formüle edilmiş olan sporcu ürünüdür.

- Hardline Nutrition Amino Full, antrenman öncesi ve antrenman arası kullanıma uygundur.

- Hardline Nutrition Amino Full, kas yapılanmasına ve enerji sağlanmasına destek olur.

- Hardline Nutrition Amino Full’un içeriğinde Amino Asit, Kreatin, Taurin ve Kafein yer almaktadır.

- Ultra filtre edilmiş %100 enzimatik hidrolize whey proteininden elde edilmiş peptid form amino asit formülüdür. AMINO FULL`un %100 enzimatik hidrolize whey proteini ile üretilmesi, pozitif nitrojen dengesi oluşumu açısından çok önemlidir.

- AMINO FULL optimum kas gelişmesine destek olmak için bilimsel olarak formüle edilmiştir. Ayrıca Kreatin, Taurin ve Kafein içeriği ile de antrenman esnasında gerekli olan enerjinin alınmasını sağlamaya çalışır.

- Çalışmakta olan kaslar tarafından emilen aminoasitler vücutta pozitif nitrojen dengesi oluşturmaya ve vücuttaki pozitif nitrojen dengesi de, kas gelişimi ve kas yapılanmasına destek olur. Formülüne, protein sentezini artırmak için B6 Vitamini eklenmiştir.

- Hardline Nutrition Amino Full’un içeriğinde GDO, aspartam, renklendirici, koruyucu madde, et ürünü, domuz katkısı, glüten ve tatlandırıcı yer almamaktadır.

- Ürünlerimiz, Uluslar arası Standardizasyon Örgütünün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan, GMP (Good Manufacturing Practise) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) Tehlike Analizi ve Kritik Noktaları standartlarını içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir.

- Hardline Nutrition aynı zamanda bir ilk olarak ülkemize genç sporcular yetiştirmek amacıyla Vücut Geliştirme, Bilek Güreşi ve Motor sporları Kulüplerini, Hardline Spor Kulübü Derneği bünyesinde kurarak her zaman sporun ve sporcunun yanında yer almaktadır.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:

- Antrenmandan 30 dakika önce 1 - 2 porsiyon (3 - 6 tablet) ve antrenmandan hemen sonra 1 - 2 porsiyon (3 - 6 tablet) büyük bir bardak (300 ml) su ile alınır.

- Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.

- Serin ve kuru bir yerde doğrudan güneş ışığından uzak bir şekilde muhafaza ediniz. Çocukların göremeyeceği, erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız.

 

Hardline markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

 

20079

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Hardline Amino Full 300 Tablet

Amino asit içeren Hardline Amino Full 300 Tablet sporcu ürününü, bu sayfadan ucuz fiyata sipariş vererek satın alabilirsiniz.

Write your review