Hardline Creapure 120 Kapsül
  • Hardline Creapure 120 Kapsül

Hardline Creapure 120 Kapsül

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Hardline

20074

Barkod : 8697448350402

₺69,00

Amino asit içeren sporcu ürünü Hardline Creapure 120 Kapsül, bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Adet

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Marka Adı: Hardline

Ürün Adı: Hardline Nutrition Creapure Kapsül

Ürün Miktarı: 120 Kapsül

Ürün Özellikleri:

- Hardline Nutrition Creapure Kapsül, beslenmenize destek olmak için formüle edilmiş olan sporcu ürünüdür.

- Hardline Nutrition Creapure Kapsül, antrenman öncesi kullanıma uygundur.

- Hardline Nutrition Creapure Kapsül, kas yapılanmasına ve enerji sağlanmasına destek olur. Performans ve güç sağlanmasına katkıda bulunur.

- Güç ve kuvvet artışına, yağsız kas kütlesi oluşumuna destek olur.

- Hardline Nutrition Creapure Kapsül’ün içeriğinde Kreatin monohidrat yer almaktadır. %100 Saf mikronize kreatin monohidrat içerir.

- Dünyada %100 saf Mikronize Kreatin monohidrat üretebilen tek firma ALZCHEM’dır. ALZCHEM firması kendi geliştirdiği bir üretim yöntemi (CYANAMIDE ROUTE) ve kendi patenti, (cf.uspatent 5,719,319) ile en yüksek kalite, sağlık ve güvenliği garanti eder. Creapure ürününde hiç bir yabancı madde tespit edilememiştir.

- Alman üretici ALZCHEM firmasının üretmiş olduğu Creapure, Türkiye’de HARDLINE NUTRITION markasıyla piyasaya sunulmaktadır.

- Kreatin monohidratın en temel görevi, ani ve güç gerektiren hareketlerde kaslara enerji sağlanmasına destek olmaktır. Kasların gerçek enerji kaynağı olan ATP’nin miktarını artırmaya destek olur, dolayısıyla kreatin takviyesi gerçek bir güç artışı sağlanmasına katkıda bulunur.

- Hardline Nutrition Creapure Kapsül’ün içeriğinde GDO, aspartam, renklendirici, koruyucu madde, laktoz, et ürünü, domuz katkısı, glüten, şeker ve tatlandırıcı yer almamaktadır.

- Ürünlerimiz, Uluslar arası Standardizasyon Örgütünün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan, GMP (Good Manufacturing Practise) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) Tehlike Analizi ve Kritik Noktaları standartlarını içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir.

- Hardline Nutrition aynı zamanda bir ilk olarak ülkemize genç sporcular yetiştirmek amacıyla Vücut Geliştirme, Bilek Güreşi ve Motor sporları Kulüplerini, Hardline Spor Kulübü Derneği bünyesinde kurarak her zaman sporun ve sporcunun yanında yer almaktadır.

 

Kullanım Sıklığı: Belirtilen sıklıkta kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:

- 1 - 2 porsiyon (2 - 4 kapsül) bir bardak (200 ml) su ile antrenman öncesi alınız. Yoğun ve uzun süreli spor yapanlar günde 4 porsiyon (8 kapsül) alabilir.

- Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.

- Serin ve kuru bir yerde doğrudan güneş ışığından uzak bir şekilde muhafaza ediniz. Çocukların göremeyeceği, erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız.

 

Hardline markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

 

20074

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Hardline Creapure 120 Kapsül

Amino asit içeren sporcu ürünü Hardline Creapure 120 Kapsül, bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Write your review