Hardline Nutrition NOX 2 Limon Aromalı 1000 gr.
Kargo Bedava
  • Hardline Nutrition NOX 2 Limon Aromalı 1000 gr.

Hardline Nutrition NOX 2 Limon Aromalı 1090 gr.

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Hardline

20073

Barkod : 8697448350839

209 ₺

İçindekiler:Karbonhidrat karışımı(Maltodekstirin,Dekstroz Monohidrat),NOX2 karışımı(arjinin alfa ketoglutarat,L-Glutamin,L-Sitrulin,Trikreatin Malat,L-sitrulin Malat,Kreatin monohidrat,Taurin,Ornitin alfa ketoglutarat),doğala özdeş limon aroması,tatlandırıcı(sukroloz),kafein,renklendirici(beta karoten).

Adet

Bu ürün sepetinizde varsa Aras Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
99TL ve üzeri alışverişlerde Aras Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 7,95 TL dir.
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Marka Adı: Hardline

Ürün Adı: Hardline Nutrition NOX 2 Limon Aromalı

Ürün Miktarı: 1000 gr.

Ürün Özellikleri:

- Hardline Nutrition NOX 2 Limon Aromalı, beslenmenize destek olmak için formüle edilmiş olan sporcu ürünüdür.

- Hardline Nutrition NOX 2 Limon Aromalı, antrenman öncesi ve antrenman sonrası kullanıma uygundur.

- Hardline Nutrition NOX 2 Limon Aromalı, kas yapılanmasına, yenilenmesine ve enerji sağlanmasına destek olur.

- Performans, kuvvet ve dayanıklılığı artırmaya katkıda bulunur.

- Hardline Nutrition NOX2, karbonhidratlar ve çok çeşitli aminoasitler ile zenginleştirilmiş, özel olarak formüle edilen bir üründür.

- NOX2, antrenman sonrası yenilenmeye ve adalenin dolgunluğunu sağlamaya, glutamin seviyesini artırmaya ve diğer amino asitlerin emilimine destek olur.

- Antreman esnasında en çok tüketilen amino asitleri tedarik etmeye ve kasların en çok depo ettiği amino asitleri sağlamaya destek olarak, amino asit havuzunu doldurmaya çalışır.

- Vücut için gerekli olan enerjiyi sağlamaya katkı sağlarken, özellikle adale torkunu artırmaya, yüksek güç sağlamaya, katabolizmanın önüne geçilmesine destek olur.

- Ayrıca egzersiz süresince ATP oluşum hızını artırmaya, egzersiz sonrası fosfokreatin seviyesinin tekrar sağlanmasında da katkıda bulunur.

- Daha fazla besin ve daha fazla oksijen taşınımını, besin öğelerini en gerekli olduğu yerlerde en kısa süre içerisinde metabolizma tarafından kullanımını gerçekleştirmeye destek olur.

- Hardline Nutrition NOX 2’nin içeriğinde GDO, aspartam, koruyucu madde, laktoz, et ürünü, domuz katkısı ve hayvansal içerik yer almamaktadır.

- Ürünlerimiz, Uluslar arası Standardizasyon Örgütünün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan, GMP (Good Manufacturing Practise) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) Tehlike Analizi ve Kritik Noktaları standartlarını içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir.

- Hardline Nutrition aynı zamanda bir ilk olarak ülkemize genç sporcular yetiştirmek amacıyla Vücut Geliştirme, Bilek Güreşi ve Motor sporları Kulüplerini, Hardline Spor Kulübü Derneği bünyesinde kurarak her zaman sporun ve sporcunun yanında yer almaktadır.

 

Kullanım Sıklığı: Belirtilen sıklıkta kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:

- 1 porsiyon [1 ölçek (60 cc = 36 g)] büyük bir bardak (300 ml) su ile karıştırılarak antrenmandan 30 dakika önce ve hemen sonra olmak üzere günde 2 defa alınır.

- Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.

- Serin ve kuru bir yerde doğrudan güneş ışığından uzak bir şekilde muhafaza ediniz. Çocukların göremeyeceği, erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız.

 

Hardline markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

 

20073

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Hardline Nutrition NOX 2 Limon Aromalı 1090 gr.

İçindekiler:Karbonhidrat karışımı(Maltodekstirin,Dekstroz Monohidrat),NOX2 karışımı(arjinin alfa ketoglutarat,L-Glutamin,L-Sitrulin,Trikreatin Malat,L-sitrulin Malat,Kreatin monohidrat,Taurin,Ornitin alfa ketoglutarat),doğala özdeş limon aroması,tatlandırıcı(sukroloz),kafein,renklendirici(beta karoten).

Write your review