Hardline Nutrition Pro gainer 3000gr

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

Markası : Hardline

Son 1 Ürün

1 Item Items

Hardline Nutrition Pro gainer 3000gr, yüksek karbonhidrat miktarı ve kompleks protein içerir.

Daha fazla detay

169.00 TL

126.75 TL

25% indirim

Array ( [1] => Array ( [group_name] => Seçenek [name] => Seçenek [group_type] => select [default] => 2185 [attributes] => Array ( [2185] => Çilek [1949] => Çikolata ) [attributes_quantity] => Array ( [2185] => 1 [1949] => 0 ) ) ) 1

- +

Kazanacağınız puan 1487 tupara Toplam tutarı: 1.49 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Ürün Adı: Hardline Nutrition Pro gainer

Marka Adı: Hardline

Ürün Miktarı: 3000 gr

Ürün Özellikleri:

- Kaslar işlev görmek ve büyümek için proteine ihtiyaç duyarlar. Beslenmenin yetersiz kaldığı durumlarda ise devreye protein tozları girmektedir. Protoin tozları ya da takviyelerinini tek başına kullanılması kas hacmini arttırmada etkili değildir.

- Antrenman, spor veya günlük egzersizler sırasında harcanan en önemli enerji kaynağı karbonhidratlardır. Besinler yolu ile alınan karbonhidratlar vücutta glikojen olarak depolanır. Beslenmenin yetersiz kaldığı durumlar da ise takviye besini olarak karşımıza çıkar.

- Hardline Nutrition Pro gainer 3000 gr, sporla yoğun ilgilenen kişiler için formüle edilmiş bir üründür.

- Karbonhidrat ve protein bakımından zengin olan ürün, kullanıcının vücut geliştirmek için ihtiyacı olan karbonhidrat ve proteinin karşılanmasına destek olur.

- Hardline Pro gainer 3000'in kullanım esnasında beslenmenize özen göstermeniz son derece önemlidir. Ürün bu sayede etkinliğini daha hızlı hissettirir.

- Bitkisel protein ve Whey bakımından zengin olan ürün, 7009 mg Glutamin öncüleri içerir.

- Aynı zamanda 6960 mg değerinde BCAA amino asitleri de içermektedir.

- Formülünde 2500mg Kreatin Monohidrat bulunan Hardline Progainer, günlük protein ihtiyacını karşılayarak performans artışına destek olur.

- Her bir servisinde 787 kalori bulunduran ürün, multivitanim içeriğine sahiptir.

- Protein kaynağı olan ürün, enerjinin artmasına destek olur.

- Aynı zamanda antrenman sonrasında fiziksel toparlanmayı hızlandırarak egzersiz ağrılarının azaltılmasına katkı sağalr.

- Vitamin ve mineraller bakımından zengin olan Hardline Nutrition Pro gainer 3000gr, antrenman sırasında vücudun ihtiyacı olan besin desteklerinin karşılanmasında oldukça etkilidir.

- Sağlıklı beslenme ve düzenli olarak yapacağınız sporun yanında hacim arttrıcı gıda takviyelerin etkisi daha hızlı bir şekilde görülür. Bu nedenle supplement kullanırken beslenme düzeninize dikkat etmek çok önemlidir.

- Hardline Nutrition Pro gainer da normal beslenmenin yerine geçemez.

- Gıda takviyelerinin bilinçli kullanılmasında yarar vardır.

Kullanım Şekli-1: 1 porsiyon yani 5 ölçek ürünü, damak tadınıza göre 375ml - 500ml su veya süt ile karıştırarak tüketiniz. Öğünlerden sonra, antrenmandan 30 dakika önce veya hemen sonra olmak üzere günde 1-2 defa alınır.

Kullanım Şekli-2: 2 ölçek ürünü, damak tadınıza göre 150ml - 200ml su veya süt ile karıştırarak alınız. Öğünlerden hemen sonra ya da yatmadan önce olmak üzere günde 4 defa alınır.

Kullanım Sıklığı: Kişiden kişiye ve yapılan egzersize göre değişen ürün miktarı değişmektedir. Tavsiye edilen günlük miktarın aşılmasında yarar vardır.

Hardline Nutrition Pro gainer 3000gr'ı uygun fiyatı ile Turuncu Kasa'dan satın alabilir, sporcu gıdaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.