Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Hardline Nutrition Pro gainer 5000gr Muz

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

42934

Markası : Hardline

1 Item Items

Hardline Nutrition Pro gainer 5000gr, yüksek karbonhidrat miktarı ve kompleks protein içerir.

Daha fazla detay

229 TL

- +

Kazanacağınız puan 2290 tupara Toplam tutarı: 2.29 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Marka Adı: Hardline

Ürün Adı: Hardline Nutrition Pro gainer 5000gr Muz

Ürün Miktarı: 5000 gr

Ürün Özellikleri:

- Hardline Nutrition Pro gainer, beslenmenize destek olmak için formüle edilmiş olan, muz aromalı sporcu ürünüdür.

- Progainer son bilimsel araştırmalar ışığında formüle edilen, fiziksel aktivite öncesi karbonhidrat depolarını artırmaya ve fiziksel aktivite sonrası toparlanmayı hızlandırmaya destek olan takviye edici gıdadır.

- Progainer’da protein olarak, biyolojik değeri yüksek olan, ultra filtre edilmiş whey proteini ve bitkisel protein kullanılmıştır.

- BCAA ve glutamin öncüleri açısından zengin olan whey proteini; arjinin açısından zengin olan bitkisel protein içerir.

- Progainer'da karbonhidrat olarak Maltodekstrin ve Dekstroz kullanılmakta olup, sofra şekeri ( Sakkaroz ) içermemektedir.

- Progainer formülü, B vitaminleri, C vitamini, Folik asit, Kalsiyum ve Çinko ile zenginleştirilmiş; Kreatin, L-Glutamin ve Taurin amino asit türevleri de ilave edilmiştir.

- Hardline Nutrition Pro gainer, antrenman öncesi ve sonrası kullanıma uygundur. Kas yapılanmasına ve enerji sağlanmasına destek olur.

- Hardline Nutrition Pro gainer, GDO, aspartam, renklendirici, koruyucu madde, et ürünü, domuz katkısı ve tatlandırıcı içermez.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:

- Başlangıç seviyesi:

Yeni başlayanlar alışma döneminde ( ilk 3 gün) günde 4 kez 1 ölçek ürünü damak tadınıza göre ( 75 - 100 ml ) su veya süt ile karıştırılarak öğün aralarında kullanılması önerilmektedir.

- Laktoz intoleransı olan kişiler sütten dolayı rahatsızlık yaşayabilirler. Bu tip rahatsızlık yaşayanların su ile tüketmesi önerilmektedir.

- Sonrasında önerilen kullanım şekli:

- Kullanım Şekli 1: 1 porsiyon (200 g, 5 ölçek) damak tadınıza göre 375 ml. - 500 ml. su veya süt ile karıştırılarak öğün aralarında ve antrenmandan sonra olmak üzere günde 2 defa kullanılır.

- Laktoz intoleransı olan kişiler sütten dolayı rahatsızlık yaşayabilirler. Bu tip rahatsızlık yaşayanların su ile tüketmesi önerilmektedir.

- Veya Kullanım Şekli 2: Öğünlerden sonra ve yatmadan önce olmak üzere günde 4 defa 2 ölçek damak tadınıza göre 150 - 200 ml su veya süte karıştırılarak kullanılır.

- Laktoz intoleransı olan kişiler sütten dolayı rahatsızlık yaşayabilirler. Bu tip rahatsızlık yaşayanların su ile tüketmesi önerilmektedir.

- Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.

- Serin ve kuru bir yerde doğrudan güneş ışığından uzak bir şekilde muhafaza ediniz. Çocukların göremeyeceği, erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız.

 

Hardline markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler