Hardline Whey 3Matrix Protein 908gr

Kapıda Ödeme İmkanı Kargo Bedava

Markası : Hardline Ürünlerini Gör

42914

8697448351867

5/1
609 TL
Seçenek
455
Kişinin Favorisi

Ürün Adı: Hardline Whey 3Matrix Protein

Marka Adı: Hardline

Ürün Miktarı: 908 gr

Ürün Özellikleri:

- Whey Protein, kasların proteine en çok ihtiyaç duyduğu antrenman sonrası için en etkili proteindir. Peynir altı suyu proteini olup hızlı bir şekilde kana karışır. Bu nedenle sporcular tarafından en çok tercih edilen protein türüdür.

- Whey protein hızlı bir şekilde sindirilir ve antrenman sonrası yaşanan kas yıkımının azalmasını destekler. Aynı zamanda kas gelişimi için oldukça önemli bir protein kaynağıdır.

- Hardline Whey 3Matrix Protein 908 gr, Hidrolize, Izole ve Konsantre Whey proteini içeren, antrenman öncesi ve sonrası için uygun bir üründür.

- Son yılların en başarılı Whey protein ürünlerinden biri olmayı başaran 3Matrix'in adı, içeriğinde bulunan bu üç proteinden gelmektedir.

- Hidrolize ve İzole Whey protein içeriği, en hızlı emilime sahiptir.

- Bu sayede diğer protein türlerine oranla kasların protein ihtiyacının normalden daha hızlı bir şekilde karşılanmasına destek olur.

- 7900mg BCAA amino asitleri içeren sporcu takviyesi, 5000mg Glutamik Asit içerir.

- Aynı zamanda içeriğinde saf formda Kreatin Monohidrat bulunur.

- Günlük protein ihtiyacınızın karşılanması için Whey protein tozu size destek olabilecek bir supplementtir.

- Ürünün öncelikli kullanım zamanı spor sonrasıdır.

- Yüksek amino asit formülü ile toparlayıcı özelliği bulunan ürün, antrenman sonrası kas yıkımının azaltılmasına katkı sağlar.

- Farklı aroma çeşidine sahip olan ürün bu nedenle kolay tüketilir.

- Sporcu gıdaları normal beslenmenin yerine geçemez. Sağlıklı diyet programı ve düzenli sporun yanında destekleyici olarak alınır.

- Hardline Whey 3Matrix Protein'den de mucizevi değişimler beklememek gerekir. Ürünün etkisi ancak düzenli spor ve beslenme eşliğinde görülebilir.

- 3Matrix Protein içeriğinde aspartam, domuz katkı maddesi, GDO, koruyucu madde, şeker ve renklendirici boya bulunmaz.

- Hardline ürünleri, yüksek kalitede ham madde kullanılarak, Hardline Nutrition tesislerinde GMP üretim standartlarına uygun üretilmektedir.

Kullanım Şekli-1: 2 ölçek ürünü 250 ml su ile karıştırarak antrenmandan hemen sonra alınız.

Kullanım Şekli-2: 2 ölçek ürünü 250 ml su ile karıştırarak sabah kalktıktan hemen sonra veya antrenmandan hemen sonra alınız.

Kullanım Sıklığı: Sporcu gıdalarının miktarı kişinin hacmine, kilosuna ve yaptığı sporun ağırlığına göre değişir. Bu nedenle bu ürünlerin kullanımında tavsiye edilen günlük miktarın aşılmamasında yarar vardır.

3 farklı boyutu bulunan Hardline Whey 3Matrix Protein'nin 908 gr'lık boyutunu uygun fiyatı ile Turuncu Kasa'dan satın alabilir, marka ve ürünler hakkında kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Hardline Whey 3Matrix Protein 908gr

Hardline Whey 3Matrix Protein 908gr, izolatı ve hidrolizatı içerir. Her porsiyon 3 gr. Kreatin içerir.

609TL
whatsapp ile bize yazın. whatsapp ile bize yazın.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim