Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Hayashi

Hayashi saç bakım ürünleri markasıdır. Ürünlerini, kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak geliştirmiştir. Ürünleri ile kullanıcıalrın memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır.

Hayashi

Günümüzde pek çok kişi saç bakım ürünlerini kullanmaktadır ve saç bakımına çok büyük özen göstermektedir. Saç dökülmesi sorunu için pek çok farklı markaya ait ürün piyasaya sunulmuştur.

Hayashi saç bakımında uzman bir marka olarak sistematik çözümler sunmaktadır. Üstün yapısı ile tercih edilen bir marka olmuştur. Sadece ülkemizde değil ABD ve Japonya başta olmak üzere pek çok ülkede tercih edilen bir marka olan Hayashi, saç bakım ürünleri ile ihtiyaçlara çözüm sunmaya çalışmaktadır.

Hayashi System Design Freeze it Sprey, tüm saç tiplerinin kullanımına uygun bir üründür. Saçınıza verdiğiniz şeklin kalıcı olmasına yardımcı olur. Saçlarda ağırlık hissi yaratmaz. Saçı, Güneş’in zararlı ışınlarından korumaya çalışır. Saçın şeklini korumaya çalışırken aynı zamanda saçı da dış etkenlere karşı korumaya çalışır. Nemli veya kuru saçınıza uygulayabilirsiniz. Nemli saçınıza uyguladığınızda nemli görünümünde korunmasını sağlamaya çalışır.

Bazen saçlarımıza şekil verdiğimizde, şeklin hemen bozulduğu ve saçlarımızın hacmini kaybettiği olmuştur. Emek vererek ve zaman ayırarak yapılan saçın şeklini koruması için Hayashi ürünlerinden yararlanılabilir.

Hayashi System Hinoki Shampoo Şampuan, saçlara dolgunluk kazandırmaya, saç tellerini kalınlaştırmaya yardımcı bir üründür. Saçın sebum dengesini sağlamaya çalışır. Saçlara rahatlama ve ferahlık sağlamaya yardım eder.

Hayashi Ürünleri ve Fiyatları

Saçların temizliği, saç bakımının en önemli aşamalarındandır. Saçları temizlerken, kurutmayan ve yıpratmayan ürünler seçmek oldukça önemlidir. Her cildin yapısının farklı olması gibi, her saç tipinin de yapısı, dolayısıyla da ihtiyacı farklılık gösterir. Saçın yapısına uygun ürünler kullanılması, saçın sağlığı açısından önemli bir unsurdur.

Hayashi System Hinoki Conditioner Saç Kremi, saçlarınızı yumuşatmaya ve elektriklenmeyi önlemeye yardımcı olur. Saçtaki kepek oluşumunun önüne geçmeye çalışır. Saçlara ipeksi bir görünüm sunmaya yardımcıdır. Saçın daha kolay taranmasını ve şekil almasını sağlayabilir. Ürün saçlar yıkandıktan sonra uygulanır ve birkaç dakika beklettikten sonra durulanır.

Hayashi System Design Spray And Shine, saçlara parlaklık kazandırmaya yardımcı bir üründür. Formülünde yağ ve alkol içermez. Saçları Güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korumaya çalışır. Saçtaki kabarmayı ve elektriklenmeyi önlemeye çalışır. Saçlara ışıltılı bir görünüm sunar.

Bakımlı bir görünümün en önemli şartlarından biri de bakımlı saçlardır. Yıpranmış, özensiz görünen saçlar, tüm görünümü etkiler. Sağlıklı saçlara sahip olmak için, saçın yapısına uygun ürünler seçmek gerekir. Hayashi markası, farklı saç tiplerini ve ihtiyaçlarını düşünerek ürünlerini geliştirmektedir.

Hayashi markasına ait ürünlere, Turuncu Kasa’ dan ulaşabilirsiniz. İndirimli fiyat fırsatlarından yararlanarak sipariş verebilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim