Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Helix-d

Helix-d markasında bulunan yüz ve göz çevresi serumu ile cildinizdeki kırışıklık, ince çizgi sorunları ile mücadele edebilir, düzgün ve güzel görünümlü bir cilde sahip olabilirsiniz.

Helix-D Ürünleri

Helix D markasında bulunan güçlü serum, yaşlanma karşıtı aktiflerle formüle edilmiştir.

En son keşifler ve son teknoloji teknikleri kullanılarak formüle edilen ürünler ile daha düzgün ve genç bir görünüm hedeflenmektedir.

Şişede bulunan iki bölüm birbiri ile etkileşerek daha iyi bir etki sağlamak için çalışır.

Üründe bulunan şeffaf olan bölüm Helix-d bazıdır, diğer şekilli bölüm ise Helix-d matrixi olarak adlandırılmaktadır.

Helix D markasında bulunan ürünler, cildi nemlendirmeye, canlılık vermeye ve hücre yenilenmesini hızlandırmaya yardımcıdır.

Ciltte öncelikle ilerleyen yaşa bağlı olarak görülebilen ince çizgi ve kırışıklık oluşumları pek çok etkenle daha hızlı ve yoğun şekilde görülebilmektedir. Genetik olarak görülen yaşlanma belirtileri, ayrıca güneşin zararlı ışınları, cilt kuruluğu, düzensiz yaşam, içki ve sigara kullanımı, cildinizde gerekli bakımın yapılmaması, iyi temizlenmeyen cilt gibi pek çok etkiye bağlı olarak görülebilmektedir.

Kullanacağınız bazı ürünler cildinizdeki yaşlanma belirtileriyle savaşmaya yardımcı olabilir.

Helix-d, cilde yoğun bir nem sağlayarak esneklik kazandırmaya, ince çizgi, mimik çizgileri ve kırışıklık görünümlerinde azalma sağlamaya yardım eder.

Cildin bozulan renk tonunda daha eşitlenmiş bir görünüm kazandırmaya yardım eder.

Helix-d Ürünleri ve Fiyatları

Ürünün yüz ve boyun bölgesi için seçeneğinin yanında bir de göz çevresi bakımı için ürün çeşidi bulunmaktadır.

Cildin düzgün ve güzel görünmesini herkes ister, bunun için pek çok ürün kullanılabilir. Helix D markası da bu ürünlerden biridir. Düzenli kullanımla size daha genç görünümlü bir cilt ve daha genç bir ifade sunmak için çalışan ürün serum formundadır.

Helix-D'nin cilde nüfuz etmesi diğer ürünlere oranla çok daha yüksek olduğu saptanmıştır. Yaklaşık %74 oranında cilt tarafından emilen ürün daha hızlı ve etkili sonuçlar elde etmenize yardımcı olur.

İçeriğinde pek çok kollajenler bulunmaktadır. Ayrıca ürünün içeriğini destekleyen güç peptidleri de bulunmaktadır.

Ürünün içeriğinde bulunan kollajenler, cildi güçlendirmeye, korumaya ve nem kazandırmaya da yardımcı olurlar.

Helix D Yüz ve Boyun Serum, konsantre formüle sahiptir bu nedenle çok az bir ürün kullanımı yeterli olabilecektir. Yüz ve boyun bölgesine sadece bezelye büyüklüğünde bir ürünü nazikçe masaj yaparak yedirebilirsiniz. Sabah ve akşam, temiz, kuru cilt üzerine uygulayabilirsiniz.

Helix D Eye Serum Göz Serumu 15 ml, göz çevresindeki ince çizgi görünümlerinde, koyu renkli halkalar ve torbalanmalarda da etki sağalamaya yardımcıdır. Serum göz çevresine masaj yaparak yedirilir. Her gün sabah ve akşam, düzenli olarak kullanmanız önerilmektedir. Yaklaşık 3 hafta kullanımdan sonra etkilerini fark edebilirsiniz.

Ürünler düzenli kullanımla ciltte toparlanma sağlamaya yardım edebilir.

Kullandığınız pek çok ürün cildin en alt katmanlarına kadar ulaşamazlar bu nedenle de etkisi pek de beklediğiniz gibi olmaz, oysa Helix D cildin alt katmanlarına kadar etki sağlamaya yardımcıdır. Cildinizde oluşan hasarların giderilmesine ve düzgün görünümlü bir cilde sahip olmanıza yardımcı olurlar.

Helix D markasında bulunan ürün çeşitlerine Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.