Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Hidrofugal

Hidrofugal markasına ait yoğun terlemeye karşı geliştirilmiş ürünler bulunmaktadır. Koltuk altı deodorantları, spreyleri ve stick formundaki ürünleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. 1926 yılından beri yoğun terleme ve kötü koku oluşumuna karşı geliştirdiği ürünlerin bilimsel güvenirliliğini kanıtlamıştır.


HIDROFUGAL Ürünleri

Hidrofugal markası yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Terlemeye karşı geliştirdiği ürünler ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Yoğun terlemeye karşı geliştirilmiş stick, roll-on, sprey forma sahip ürünleri ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Ter, aslında kokusuzdur. Ancak kokuya neden olan faktörlerin etkisiyle rahatsız bir hale dönüşebilir. Ter ve kötü koku oluşumu, kişinin hem sosyal hayatını hem de psikolojik durumunu olumsuz yönde etkiler. Hiç kimse ter kokan birisiyle yakınlaşmak istemez. Bunun yanı sıra terden ıslanmış koltukaltı ile dolaşmayı, kötü kokmayı kişi kendisi de istemez.

Ter kokusundan korunmanın yollarından biri, vücut bakımına ve temizliğine dikkat etmektir. Her gün düzenli olarak duş almak, en önemli kişisel bakımlardan biridir. Her gün duşa girmenin yanı sıra terlemeye karşı koruma sağlayacak ürünlerin de kullanımı oldukça önemlidir.

Hidrofugal Ürünleri ve Fiyatları

Hidrofugal markasında terlemeye karşı koruma sağlamaya yardımcı ürünler bulunmaktadır. Hidrofugal ürünlerinin sağladığı koruma, bilimsel olarak da desteklenmektir. Ürünlerin cilt ile uyumlu özellikte olduğu belirtilmektedir.

Hidrofugal Anti Perspirant Sprey 150 ml, Hidro Fugal Roll-On Deodorant 50 ml,  Hidrofugal Anti Perspirant Krem Stick 40 ml gibi ürünler bulunmaktadır.

Kişisel bakımlarına dikkat eden kişilerin, kendilerine daha çok güvendikleri bilinmektedir. Kişisel bakımlara özen göstermek, kişinin kendisini daha temiz, daha iyi ve daha saygın hissetmesinde etkili olur.

Siz de Hidrofugal ürünleri ile terlemeye karşı önlem alabilir ve kişisel bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

Hidrofugal ürünlerini Turuncu Kasa’ da indirimli fiyat seçeneği ile bulabilirsiniz.