Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Hipp 3 Organik Combiotic Devam Sütü 350 gr

40646

Markası : Hipp

0 Item Items

Hipp 3 Organik Combiotic Devam Sütü 350 gr

Daha fazla detay

69.9 TL

- +

Kazanacağınız puan 699 tupara Toplam tutarı: 0.70 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Hipp 3 Organik Combiotic Devam Sütü 350 gr

Marka Adı: Hipp

Ürün Adı: Hipp 3 Organik Combiotic Devam Sütü

Ürün Miktarı: 350 gr

Ürün Özellikleri:

- Anne sütünün bebeğin beslenmesi için yetersiz kalması halinde 10. aydan itibaren bebeğinize verebileceğiniz tamamen organik bir devam sütüdür.

- Bebeğinizin günlük ihtiyaç duyduğu besinleri almasına, vücudunun doğal işleyişini devam ettirmesine yardım eder.

- Probiyotik lifleri ve probiyotik mikroorganizmaları bakımından zengin olan ürün tamamen organiktir. Lifler, bebeğinizin dışkısının yumuşak olmasını sağlamaya yardım eder.

- Ürünün içeriğinde omega 3 ve omega 6 yağ asitleri bulunmaktadır. Bu yağ asitleri bebeğin zekâ gelişimini desteklemeye yardım eder.

- Özellikle yaşamın ilk yıllarında omega 3 ve omega 6 yağ asitlerinin tüketilmesi oldukça önemlidir. Çünkü vücut gibi zekâ da en çok yaşamın ilk yıllarında gelişir.

- Hipp 3 Organik Combiotic Devam Sütü, anne sütüne yakın içeriğiyle ve omega 3 ve omega 6 ile zenginleştirilmiş formülüyle bebeğinizin gelişimini destekler.

- Ürün, uzun zincirli yağ asitleriyle zenginleştirilerek anne sütüne daha yakın bir yapıya kavuşturulmaya çalışılmıştır.

- Ürün bebeğin yapısı göz önünde bulundurularak hazırlandığı için gaz ve hazımsızlık problemlerinin oluşumuna yol açmamaya yardım eder.

- Hipp devam sütünün içerisinde şeker ilavesi, gluten ve sentetik hiçbir madde yoktur. Tamamen doğal olarak üretilmiş, organik bir üründür.

- Anne sütü bebeğin beslenmesinde en önemli kaynaktır. İçeriğindeki bileşenlerle bebeğin bütün ihtiyaçlarını karşılamaya, direncini arttırmaya en çok anne sütü katkı sağlar. Özellikle ilk 6 ay bebeğin tamamen anne sütüyle beslenmesi, ek gıda tüketmemesi tavsiye edilir.

- 6. Aydan sonra anne sütünün yanında ek besinler, devam sütleri verilebilir.

- Anne sütünün yetersiz kalması halinde ise bebeğin anne sütüne en yakın besin kaynağı olan devam sütüyle beslenmesi önerilir.

- Hipp 3 Organik Combiotic Devam Sütü, 10. Aydan itibaren bebeğinizin beslenmesi için güvenle kullanabileceğiniz organik bir üründür.

Kullanım Şekli: Bebeğinizin beslenme ihtiyacına göre gerekli ölçülerle hazırlayıp bebeğinize biberon yardımıyla verebilirsiniz.

Kullanım Sıklığı: Bebeğinizin ihtiyacına göre istenilen sıklıkta bebeğinize verebilirsiniz.

Hipp markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan sahip olabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler