ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Güneş Ürünlerinde İndirimler

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Hipp Pre Organik Bebek Sütü 300 gr

40553

Markası : Hipp

0 Item Items

Hipp Pre Organik Bebek Sütü 300 gr

Daha fazla detay

39.9 TL

Kazanacağınız puan 398 tupara Toplam tutarı: 0.40 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Marka Adı: Hipp

Ürün Adı:  Hipp Pre Organik Bebek Sütü

Ürün Miktarı: 300 gr

Ürün Özellikleri: 

-Hipp Pre Organik Bebek Sütü, doğumdan itibaren kullanılabilen organik bebek sütüdür.

-Tamamen organik süt kullanılarak üretilmiştir. 

-Bebeklik döneminde sağlıklı beslenmek önemlidir. Anne sütü sağlıklı gelişim için bebeğinizin ihtiyaç duyduğu tüm besin öğelerini içerir. Anne sütü sağlıklı bir bağırsak florası sağlar, sindirimi kolay laktoz içeriği ile sindirim üzerinde dengeleyici etkisi vardır.

-Bu ürün doğum sonrasında anne sütüyle beslenmenin mümkün olmadığı durumlarda bebeklerin özel beslenmesi için uygundur.

-Hipp Pre Organik Bebek Sütü, doğumdan itibaren anne sütü ile beslemenin mümkün olmadığı durumlarda veya ek desteğe ihtiyaç duyulan durumlarda doktora danışarak kullanılabilen organik bebek sütüdür.

-Organik içerikli olduğundan %100 GDO'suzdur ve Gluten içermez.

-Hipp, doğal bileşenlerin sıkı kontrolü altında üretilmiştir. Hipp Pre Organik Bebek Sütü’nün sindirimi çok kolaydır, çünkü anne sütü gibi sadece doğal süt şekeri (laktoz) içerir.

-Ayrıca, çocuğunuzun sağlıklı büyümesi için vitamin, mineral ve eser elementler gibi önemli besin maddeleriyle zenginleştirilmiştir.

-Hipp Pre Organik Bebek Sütü, anne sütünde bulunan uzun zincirli, çoklu doymamış Omega 3 ve 6 yağ asitlerini de içerir.

-Organik tarım standartlarına uygun olarak (AB Organik Direktifi’nde belirtildiği gibi) HiPP, organik bebek formüllerinde: doğal olarak yetiştirilen ineklerden elde edilen organik süt ve sentetik kimyasal pestisit kullanılmadan elde edilen organik ham maddeler kullanır.

-Lütfen süt formüllerini hazırlarken paketin üzerindeki kullanma talimatlarına uyunuz. Yanlış hazırlama şekilleri veya hazırlanıp uzun süre bekletilen süt formülleri zarara sebebiyet verdiği için sağlığa zararlıdır.

-Bu nedenle her öğünde daima gerekli miktarda süt formülünü hazırlayınız ve bebeğinizi hemen besleyiniz. Artanı tekrar kullanmayınız. Biberonu, biberon emziğini ve kapağını iyice temizleyiniz.

-Her kullanımdan sonra açılmış paketi sıkıca kapatınız, oda sıcaklığında (maks. 25  °C) kuru bir yerde muhafaza ediniz ve üç hafta içinde tüketiniz. Lütfen süt formülünü hazırlarken haşlanma tehlikesine karşı mikrodalga fırında ısıtmayınız.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:

-Biberonun şişesini, halkasını ve emziğini kullanmadan önce iyice temizleyiniz.

-Kullanacağınız içme suyunu en az 10 dakika kaynatınız. 

-Biberonun yarısı dolacak kadar suyla doldurunuz.

-Her 30 ml su için 1 ölçek kullanınız.

-Ağzını kapattığınız biberonu çalkalayınız. Suyun kalanını ilave edip içindekiler tamamen eriyinceye kadar çalkalayınız.

-Bebeğinizi beslemeden sütün vücut sıcaklığında olduğundan emin olunuz.

-Biberonu kullandıktan sonra temizleyiniz.

 

Hipp markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler