Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Huggies

Huggies markasında bebekleriniz ve çocuklarınız için tasarlanmış farklı bez çaşitleri, mayo bezler, ıslak mendiller bulunmaktadır. Bebeklerin su içinde rahatlıkla hareket edebilmesine yardımcı mayo bez, Türkiye'de bir ilktir.

Huggies Ürünleri

Huggies firmasını bu alanda başarılı kılan en önemli faktör satış rakamlarının dışında müşterilerin bebekleri ile olan ilgisi ve onlara verdiği değerle alakalıdır. Firma bünyesinde bulunan tüm ürünler bebeklerin ciltleri için herhangi bir şekilde tehlike göstermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Huggies firmasının ortaya koymuş olduğu birçok model ve yenilik bebek bezi sektörüne her zaman öncülük edecek şekilde hazırlanmıştır.

Bebeklerin cilt ve beden sağlığı için aileler tarafından özenle seçilen ve uygun olan, en iyi bebek bezi çeşidini seçme imkanını verebilecek geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Firma bünyesinde bulunan bebek bezleri renk ve kalite olarak farklılık gösterdiği gibi firma tarafından üretilen kot desenli türleri, Türkiye’deki ilk mayo bez çeşitleri de bulunmaktadır.

Kız ve erkek bebeklerin vücut yapıları düşünülerek tasarlanmış olan kızlara pembe, erkek çocuklara ise mavi bebek bezleri ile daha iyiyi hedeflemektedirler.

Bebek bakımı için sektör her geçen gün genişlemektedir. Annelerin işini kolaylaştıracak bebeklerin rahatını ve konforunu arttırabilecek pek çok ürün çeşidi bulunmaktadır.

Huggies markasında bebek bezlerinden başka, bebek bakımı için ıslak bebek havlusu, mayo bez çeşitleri, daha büyük bebekler için giyilebilen bez ve biraz daha büyük ancak altına kaçırma sorunu yaşayan çocuklar için tasarlanmış olan emici gece külotları bulunmaktadır.

Bebeğinizin cildi hassas olduğundan cilde temas edecek her ürünü daha özenli bir şekilde seçmeniz önerilir.

Huggies bebek bezleri ve diğer ürün çeşitleri ile hem bebeklere hem de ebeveynlere kolaylık, konfor sağlamaya yardımcı olacaktır.

Emici özelliğe sahip bebek bezleri bebeğin poposunu uzun süre kuru hissetmesine yardım eder. Kız ve erkek çocuklara özel emicilik bölgeleri farklı olarak tasarlandığından daha iyi konfor sağlayabilirsiniz. Sıvıyı hızla emerek hapseder ve cildin nefes almasına da yardımcı olur. Bebeğiniz ıslaklıkla rahatsız olmadığından huzursuzlanmaz.

Türkiye’nin ilk mayo bezi olan seçenekleri de bebeğiniz ve sizin için yaz aylarını daha keyifli bir hale getirecektir.

Bebeğinizin tuvaletini içerisinde tutarak dışarı çıkmasını önlemeye yardım eder. Hızlı bir şekilde emerek suyla temasını engellemeye yardımcı olur.

Huggies Ürünleri ve Fiyatları

Huggies Little Swimmers M-L 12-18kg x 11, paket içerisinde 11 adet olarak bulunan, giydirilerek kullanılan, denizde ve havuzda oluşabilecek kazaları önlemeye yardımcıdır. 12 ve 18 kilo olan bebekler için uygundur. Tek olarak giydirebileceğiniz gibi üzerine mayo giydirerek de kullanabilirsiniz.

Huggies Little Swimmers S-M 7-15kg x 12, Dış yüzeyi suyu geçirmez ve içerisinde sıvıyı hızlı şekilde emen tanecikler bulunan mayo bez pakette 12 adet olarak bulunmaktadır. 7 ve 15 kilo arasındaki bebeklerin kullanımı için uygundur.

Mayo bezler bebeğin su içinde kolay ve konforlu bir şekilde hareket edebilmesine yardım eder.

Çocuk, mayo bezi şişmeden suyun içinde rahatça hareket edebilir.

Huggies Natural Islak Havlu 64 lü, Alkol ve paraben içermeyen formülü ile bebeğinizin bezli bölgesini, el ve yüzünü temizlemeye yardım eder. Çok güzel ve yumuşak bir bebek kokusuna sahiptir.

Yumuşak içeriğe ve E vitaminine sahip içeriği de bebeğin bezli bölgesinde hijyen sağlayabilmenize yardımcı olur.

Huggies ürünlerine Turuncu Kasa’dan ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim