Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Humana

Humana markası bebeğiniz için farklı mama çeşitlerine ve hem bebek hem de yetişkinlere özel bitki çayı çeşitlerine sahiptir. Bebeğin doğumundan itibaren verebileceğiniz biberon mamalarınin içeriğiGDO içermeyen ürünlerle beslenmiş ineklerden özel ve taze olarak elde edilmiştir.

Humana Ürünleri

Humana, 1950’de kurulan, Avrupa’nın en büyük süt ürünleri üreticilerinden DMK Deutsches Milchkontor GmbH grubuna bağlı, anne sütüne uyumlu bebek mamaları geliştiren ve 50’den fazla ülkede tercih edilen markadır. Mama yapımındaki sütler, GDO içermeyen ürünlerle beslenmiş ineklerden özel ve taze olarak elde edilir. Anne ve bebek bakımına yönelik, Humana bitki çayları ve mamaları bulunur.

Humana İyi Geceler Bitki Çayı, bebeklerin kullanımına özel bitki çayıdır. 1.haftasını dolduran bebekler, çocuklar ve yetişkinler kullanabilir. Bitki çayı, Melisa, Ebegümeci, Ihlamur, Kekik, Maltodekstrin içermektedir. Bitki çayı 100ml ılık kaynatılmış, ılık suya 1 tatlı kaşığı ekleyerek hazırlanır. 7 gününü dolduran bebeklerde 100ml’yi bölerek gün içerisinde içirebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Humana İyi Geceler Bitki Çayı, yetişkinlerde ise 200ml ( 1su bardağı) suya, 2 çorba kaşığı bitki çayı eklenerek hazırlanır. İsteğe bağlı olarak sıcak, soğuk veya ılık olarak tüketebilirsiniz.

Humana Still Tee, içerisinde keçi sedefi otu, çemen otu, mine çiçeği ve rezene bitkisi olan annelere özel bitkisel çaydır. Emzirme dönemindeki annelerin artan sıvı ihtiyacını karşılamaya yardımcı, lezzetli bir bitki çayıdır. Özellikle emziren annelerin vücutlarında daha fazla sıvı kaybı yaşanır ve buna bağlı olarak dışarıdan daha fazla takviye almaları önerilmektedir. Bu dönem için özel olarak tasarlanmış çay annelerin emzirme dönemindeki sıvı ihtiyacına destek olabilmek için yardımcı olacaktır.

Humana markasında başka formüllere sahip bitki çayları da bulunmaktadır.

Humana Kimyonlu Rezene Çayı, 1.haftasını doldurmuş bebekler, çocuklar ve yetişkinler kullanabilir.

Çeşitli bebek mamaları ile de bebeğinizin doğumundan itibaren beslenmesinde yardımcı olabilirsiniz.

Humana Ürünleri ve Fiyatları

Humana Bebek Sütü 1, D-K-B1-B6 vitaminleri, inositol ve kolin içerir. Mama anne sütünde de bulunan galakto-oligosakkaritler (GOS), Karbonhidrat olarak laktoz içermektedir. Nişasta, aglomerasyon teknolojisiyle tasarlanmaktadır. Bebeğinizin doğumundan itibaren verebileceğiniz biberon mamasıdır. Bebek 6 aylık olana kadar Humana Bebek Sütü 1 kullanabilirsiniz. 6. Ayından itibaren ise mamanın 2 numaralı seçeneğini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bebekler için en önemli beslenme şekli anne sütüdür. Anne sütü bebeğinizin fiziksel, ruhsal ve zihinsel gelişimini olumlu yönde etkilemektedir. Bu ne kadar bilinse de bazı özel durumlarda bebeğinizi anne sütü ile besleyemeyebilirsiniz. Annenin sütü yetersiz olabilir ya da hiç gelmeyebilir. Bebek ve anne ayrı kalmak zorunda olabilirler, bebek memeyi almak istemeyebilir bu gibi durumlarda bebeği mama ile beslemek zorunda kalabilirsiniz. Mamayı seçerken içeriğine, besleyiciliğine ve bebeğin kaç aylık olduğuna dikkat edilmesi ve bir uzmandan yardım alınması gerekir.

Mamalar bebeğin kaç aylık olduğu göz önüne alınarak seçilmelidir. Bebeğinizin ilk doğumundan itibaren yedirebileceğiniz bu mama 6. ayın sonuna kadar verilebilir. 2 numaralı Humana mama bebeğin 6 ayından itibaren verilirken 3 numaralı Humana Bebek sütü ise bebeğinizin 10. Ayından itibaren yedirilebilir.

Ayrıca bebeklerin ek gıdaya geçiş dönemi olan 6. aydan itibaren anne sütü ve ek gıdalara birlikte mama vermeye de başlayabilirsiniz.

Mamaları hazırlamak dikkat ve özen ister. Mama her kullanımında taze olarak hazırlanmalı ve hazırlarken kullanılacak malzemeler mutlaka gerekli şekilde sterilize edilmelidir. Mama kutusunun içerisindeki ölçek kullanılmalı ve tarif edildiği şekilde hazırlanmalıdır. Mama hazırlarken kullanacağınız su, önceden kaynatılmalı ve ılıştırıldıktan sonra mama içine ilave edilmelidir.

Bebeğin sağlığı için temizliğe dikkat etmeniz gerekir.

Humana ürünlerine Turuncu Kasa’dan ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim