Humble Brush Natural Brush Kids Ultra Soft Diş Fırçası

Humble Brush Kids Ultra Soft Diş Fırçası
Kapıda Ödeme İmkanı
  • Humble Brush Kids Ultra Soft Diş Fırçası

Humble Brush Natural Brush Kids Ultra Soft Diş Fırçası

Markası : Humble Brush Ürünlerini Gör

42653 Barkod : 7350075690242

5/1
10%
İNDİRİM
49.90 ₺ 44.91 TL

Humble Brush Natural Brush Kids Ultra Soft Diş Fırçası, doğası itibariyle kaymaz bir dış yüzeye sahip olan %100 doğada çözünür bambudan imal edilmiştir.

Renk
457 Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

200TL ve üzeri alışverişlerde Sürat Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz Yurtiçi Kargo 11,95TL , Aras, Sürat ve PTT kargo ile 9,90 TL dir.
 
 
 
 

Marka Adı: Humble Brush

Ürün Adı: Humble Brush Kids Ultra Soft Diş Fırçası

Ürün Miktarı: 1 Adet

Ürün Özellikleri: 

-Humble Brush Kids Ultra Soft Diş Fırçası, doğası itibariyle kaymaz bir dış yüzeye sahip olan ve %100 doğada çözünür bambudan imal edilmiş özel bir dış fırçasıdır.

-Hummel Brush Kids, çocuklar için özel tasarlanmıştır. Çocukların dişleri, yetişkinlere göre daha hassastır ve daha özel bir bakım gerektirir.

-Hummel Brush Kids’in fırça kılları daha incedir ve bu sayede ultra yumuşaklığa sahiptir. Ultra yumuşaklık sayesinde dişlerin hassasiyetiyle uyumlu olarak nazik bir diş temizliği yapılmasına imkan sağlar.

-Sağlıklı ve doğal beyazlıkta dişlere sahip olmak için düzenli olarak diş fırçalamalıyız. Düzenli diş bakımı yapmamak birçok diş ve diş eti sorununa yol açabilir.

-Humble Brush Kids Ultra Soft Diş Fırçası, doğal ve çevreye duyarlı yapısıyla hem diş sağlığınızı korumaya yardım eder hem de diş fırçalamayı zevk haline getirir.

-Fırça sapları, yapısı itibariyle kaymaz yüzeyli ve %100 doğada çözünür bambudan üretilmektedir.

-Humble Brush, ergonomik bir tutuş sağlayan pürüzsüz ve her daim şık tasarımıyla çocukların seveceği bir dış fırçasıdır.

-Humble Brush’ın tüm diş fırçaları, BPA (Bisfenol A) içermediği kanıtlanmış fırça kıllarına sahiptir. BPA vücuda geçtiği zaman zararlı etkiler doğurabilen bir maddedir. Sağlığınız düşünülerek BPA’ya fırça kıllarında yer verilmemiştir.  

-Diş fırçanızı 3 ayda bir değiştirmeniz tavsiye edilir. Diş fırçalarının kullanım ömrü 3 aydır.

-Humble Brush’ın alışılageldik diş fırçalarına kıyasla hiçbir dezavantajı bulunmamaktadır. Ekolojik bambu diş fırçası, seri üretim plastik fırçalarla aynı süre dayanıklılığını korur.

-Humble Brush diş fırçaları, diş sağlığınızı korumanıza yardım ederken aynı zamanda doğaya duyarlıdır.

-Humble Brush Kids Ultra Soft Diş Fırçası, şeffaf, doğada çözünür, tamamen bitkilerden üretilmiş paketlerdedir. Kutusu %100 geri dönüştürülmüş malzemeden mamuldür.

-Humble Brush’ın fırça sapları bambudan imal edilmektedir. Bambu dünya yüzeyindeki en hızlı büyüyen bitkilerden biridir ve Bambu doğası itibariyle yetiştirilmesi esnasında gübreleme ya da koruyucu madde gerektirmemektedir. Bu nedenle tertemiz bir içeriğe sahiptir.

-Plastik fırça sapları yerine size bambunun doğallığını sunuyoruz. Ayrıca her sene iki milyardan fazla plastik diş fırçası çöpe atılıyor. Bambu fırça sapları plastiğin aksine çevreye zarar vermeden doğada tamamen çözülür.

-Güzel ve yalın tasarımıyla Humble Brush, sıradan plastik diş fırçalarına ciddi bir alternatiftir ve doğaya katkıda bulunmanıza da destek olur.

-Humble Brush Kids Ultra Soft Diş Fırçası, doğal ve ultra yumuşak yapısıyla çocukların dişlerini nazikçe temizlemeye yardım eder.

 

Kullanım Sıklığı: Günlük kullanıma uygundur. Günde 2 defa dişlerinizi fırçalamanız tavsiye edilir.

Kullanım Şekli:

-Bezelye büyüklüğünü geçmeyecek kadar diş macununu fırçanıza sürünüz.

-Fazla bastırmadan nazik hareketlerle dişlerinize uygulayınız.

-Bol su ile ağzınızı durulayınız.

-Diş fırçasını her kullanım sonrası iyice temizleyiniz. Fırçada diş macunu artıkları kalmadığına emin olunuz.

 

Humble Brush markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Humble Brush Natural Brush Kids Ultra Soft Diş Fırçası

Humble Brush Natural Brush Kids Ultra Soft Diş Fırçası, doğası itibariyle kaymaz bir dış yüzeye sahip olan %100 doğada çözünür bambudan imal edilmiştir.

10%
İNDİRİM
49.90 ₺ 44.91TL
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim