Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Incia Aromaterra Baştan Sona İyilik 10 ml

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

43524

Markası : Incia

7 Item Items

Incia Aromaterra Baştan Sona İyilik 10 ml, nane yağı ile ferahlatıcı etki sağlar.

Daha fazla detay

59.00 TL

29.5 TL

50% indirim

- +

Kazanacağınız puan 295 tupara Toplam tutarı: 0.30 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Marka Adı: Incia

Ürün Adı: Incia Aromaterra Baştan Sona İyilik

Ürün Miktarı: 10 ml

Ürün Özellikleri: 

- Incia Aromaterra Baştan Sona İyilik, içerisinde bulunan saf ve uçucu yağlar ile ferahlamanıza destek olan aromatik yağdır.

- Günlük hayatınızda, işte, okulda, seyahat sırasında veya tatilde farklı şiddetteki mental sorunlar için geliştirilmiş olan bu özel formül, içeriğindeki etkin uçucu yağlar sayesinde doğal bir rahatlama sağlanmasına ve hafiflemenize destek olur.

- Uzun ve yorucu bir günün ardından INCIA Aromaterra Migra Relief'i dairesel hareketlerle masaj yaparak uyguladığınızda rahatlamanıza ve kendinizi daha iyi hissetmenize katkı sağladığını göreceksiniz.

- Incia Aromaterra Baştan Sona İyilik, içerisinde bulunan Melez Lavanta ve Nane Yağının ferahlatıcı etkisiyle kendinizi huzurlu hissetmenize destek olur.

- Incia Aromaterra Baştan Sona İyilik, içeriğinde bulunan doğal uçucu yağlar sayesinde fiziksel ve mental rahatlama yaşamanıza destek olur.

- Aromatik yağlarla rahatlamaya yönelik çalışmalar insanlık tarihi kadar eskidir. İnsanlar tarihin her döneminde ve her coğrafyada güzel kokulu maddelerden faydalanmışlardır.

- Özellikle bu kokuların insanlarda yarattığı manevi ve estetik etkilerine sıklıkla başvurulmuştur. Bugünde geçerliliğini koruyan ve gittikçe popülerlik kazanan bu alan, günümüzde fitoterapi ve aromaterapi başlıkları altında birçok bilimsel araştırmanın konusu olmuştur.

- Bu araştırmalarla bir yandan nesilden nesile aktarılarak bugüne ulaşan geleneksel bilgi anlaşılmaya başlanmış, bir yandan da sahip olduğumuz doğal hazinelerin yeni kullanım alanları ortaya çıkarılmıştır.

- Aromaterapi uygulamalarında bitkilerden elde edilen öz yağlar (sabit ve uçucu); kişinin fiziksel ve mental sağlığına destek olmaya yönelik kullanılmaktadır.

- Incia Aromaterra Baştan Sona İyilik, nane yağı ile ferahlatıcı bir his yaşamanıza katkı sağlar. Lavanta yağı ile dingin ve rahat bir gün geçirmenize destek olur.

- Incia Aromaterra Baştan Sona İyilik, cildinizin florası ile %100 uyumludur. Doğada %100 geri dönüşen cam ambalajlar kullanılmıştır.

- Incia yer altı suyunu kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; Sentetik Yağ, Parfüm, Silikon, Sentetik Emülgatör, Paraben ya da diğer sentetik koruyucular ve boya içermez.

- Ürün içeriğinde glütene de yer verilmemiştir.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli: İhtiyaç duyduğunuz her an INCIA AROMATERRA MIGRA RELIEF’i alın, şakak ve boyun bölgesine uygulayarak dairesel hareketlerle masaj yapınız.

 

Incia markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler