Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Incia Aromaterra Kusursuz Güzellik 10 ml

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

43531

Markası : Incia

7 Item Items

Incia Aromaterra Kusursuz Güzellik 10 ml, tamamen saf ve doğal uçucu yağlardan oluşan aromatik yağlar.

Daha fazla detay

59.00 TL

29.5 TL

50% indirim

- +

Kazanacağınız puan 295 tupara Toplam tutarı: 0.30 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Marka Adı: Incia

Ürün Adı: Incia Aromaterra Kusursuz Güzellik

Ürün Miktarı: 10 ml

Ürün Özellikleri: 

- Incia Aromaterra Kusursuz Güzellik, içerisinde bulunan saf ve uçucu yağlar ile cilt sağlığına destek olan aromatik yağdır.

- Hayatımızın belli dönemlerinde veya yoğun strese dayalı olarak kendini gösteren sivilce ve lekeler çok sık rastlanan cilt problemlerindendir.

- INCIA’nın uçucu yağlarla geliştirdiği bu çok özel formül, hem hayal ettiğiniz o pürüzsüz cilde kavuşmanıza destek olacak hem de bu mucizevi karışımın aromatik kokusu ile kendinizi iyi hissedeceksiniz.

- Incia Aromaterra Kusursuz Güzellik, içeriğinde bulunan doğal uçucu yağlar sayesinde fiziksel ve mental rahatlama yaşamanıza destek olur.

- Aromatik yağlarla rahatlamaya yönelik çalışmalar insanlık tarihi kadar eskidir. İnsanlar tarihin her döneminde ve her coğrafyada güzel kokulu maddelerden faydalanmışlardır.

- Özellikle bu kokuların insanlarda yarattığı manevi ve estetik etkilerine sıklıkla başvurulmuştur. Bugünde geçerliliğini koruyan ve gittikçe popülerlik kazanan bu alan, günümüzde fitoterapi ve aromaterapi başlıkları altında birçok bilimsel araştırmanın konusu olmuştur.

- Bu araştırmalarla bir yandan nesilden nesile aktarılarak bugüne ulaşan geleneksel bilgi anlaşılmaya başlanmış, bir yandan da sahip olduğumuz doğal hazinelerin yeni kullanım alanları ortaya çıkarılmıştır.

- Aromaterapi uygulamalarında bitkilerden elde edilen öz yağlar (sabit ve uçucu); kişinin fiziksel ve mental sağlığına destek olmaya yönelik kullanılmaktadır.

- Incia Aromaterra Kusursuz Güzellik, cildin yenilenmesine katkı sağlayarak pürüzsüz bir cilde ulaşmaya destek olur.

- Incia Aromaterra Kusursuz Güzellik, çay ağacı yağının özel etkisiyle ferahlatıcı bir his yaşamanıza katkı sağlar. Ciltteki zararlı maddelerin uzaklaştırılmasına ve cildin arınmasına destek olur.

- Incia Aromaterra Kusursuz Güzellik, cildinizin florası ile %100 uyumludur. Doğada %100 geri dönüşen cam ambalajlar kullanılmıştır.

- Incia yer altı suyunu kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; Sentetik Yağ, Parfüm, Silikon, Sentetik Emülgatör, Paraben ya da diğer sentetik koruyucular ve boya içermez.

- Ürün içeriğinde glütene de yer verilmemiştir.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:

- Sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra ciltte bulunan lekeli bölgelere yavaşça uygulayınız. Pürüzsüz bir cildin keyfine varınız.

- Göz ile temasından kaçınınız. Göz ile temasında derhal bol miktarda ılık su ile yıkayınız. Sadece harici kullanım içindir.

- Serin ve kuru bir yerde doğrudan güneş ışığından uzak bir şekilde muhafaza ediniz.

 

Incia markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler