Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Incia Aromaterra Rahatlatıcı Bir Dokunuş 10 ml

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

43529

Markası : Incia

10 Item Items

Incia Aromaterra Rahatlatıcı Bir Dokunuş 10 ml, tamamen saf ve doğal uçucu yağlardan oluşan aromatik yağlamayı destekler.

Daha fazla detay

69.00 TL

34.5 TL

50% indirim

- +

Kazanacağınız puan 345 tupara Toplam tutarı: 0.35 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Marka Adı: Incia

Ürün Adı: Incia Aromaterra Rahatlatıcı Bir Dokunuş

Ürün Miktarı: 10 ml

Ürün Özellikleri: 

- Incia Aromaterra Rahatlatıcı Bir Dokunuş, içerisinde bulunan saf ve uçucu yağlar ile stres veya farklı sebeplerden oluşan cilt sorunlarının verdiği rahatsızlıkların azaltılmasına destek olan aromatik yağdır.

- İçeriğindeki palmarosa, okaliptus ve kafur gibi arındırıcı yağlar deride oluşabilecek cilt rahatsızlıklarının önüne geçmeye katkı sağlarken, roman papatyası, ıtır ve mür gibi keratolitik uçucu yağlar cildin kendisini yenilemesine destek olur. Aşırı kuruluk ve döküntü sonucu oluşan cilt sorunlarında rahatlama sağlanmasına çalışır.

 - Bu mucizevi karışımın aromatik kokusu, kendinizi iyi hissetmenize katkı sağlar.

- INCIA vücudunuzun ve cildinizin kendi doğasından tekrar yenilenerek canlanmasına destek olur.

- Incia Aromaterra Rahatlatıcı Bir Dokunuş, içeriğinde bulunan doğal uçucu yağlar sayesinde fiziksel ve mental rahatlama yaşamanıza destek olur.

- Aromatik yağlarla rahatlamaya yönelik çalışmalar insanlık tarihi kadar eskidir. İnsanlar tarihin her döneminde ve her coğrafyada güzel kokulu maddelerden faydalanmışlardır.

- Özellikle bu kokuların insanlarda yarattığı manevi ve estetik etkilerine sıklıkla başvurulmuştur. Bugünde geçerliliğini koruyan ve gittikçe popülerlik kazanan bu alan, günümüzde fitoterapi ve aromaterapi başlıkları altında birçok bilimsel araştırmanın konusu olmuştur.

- Bu araştırmalarla bir yandan nesilden nesile aktarılarak bugüne ulaşan geleneksel bilgi anlaşılmaya başlanmış, bir yandan da sahip olduğumuz doğal hazinelerin yeni kullanım alanları ortaya çıkarılmıştır.

- Aromaterapi uygulamalarında bitkilerden elde edilen öz yağlar (sabit ve uçucu); kişinin fiziksel ve mental sağlığına destek olmaya yönelik kullanılmaktadır.

- Incia Aromaterra Rahatlatıcı Bir Dokunuş, hassas ve çok kuru ciltlerin beslenmesine katkı sağlar; cildin nemlenmesine ve yatışmasına destek olur.

- Cildinizin florası ile %100 uyumludur. Doğada %100 geri dönüşen cam ambalajlar kullanılmıştır.

- Incia yer altı suyunu kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; Sentetik Yağ, Parfüm, Silikon, Sentetik Emülgatör, Paraben ya da diğer sentetik koruyucular ve boya içermez.

- Ürün içeriğinde glütene de yer verilmemiştir.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli: Yoğun hassasiyet bulunan bölgeye Incia Aromaterra Rahatlatıcı Bir Dokunuş 'u roll-on başlık aracılığıyla yavaşça sürünüz. İhtiyaç duyduğunuz her an uygulayınız.

 

Incia markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler