Incia Baby Gel Cream For Dry Skin 50 ml Nemlendirici

Incia Atopiğe Eğilimli Kuru Ciltler için Jel Krem 50 ml
Kapıda Ödeme İmkanı
  • Incia Atopiğe Eğilimli Kuru Ciltler için Jel Krem 50 ml

Incia Baby Gel Cream For Dry Skin 50 ml Nemlendirici

Markası : Incia

42838

Barkod : 8681511090357

5/1
46%
İNDİRİM
76.00 ₺ 41.04 TL

Incia Baby Gel Cream For Dry Skin 50 ml Nemlendirici; bebeğinizin hassas tenine derinlemesine bakım yapmaya ve çevre şartlarına karşı direncini artırmaya destek olur.

Adet

150TL ve üzeri alışverişlerde Sürat Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS Kargo 7,95TL , Sürat ve PTT kargo ile 5,00 TL dir.
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Marka Adı: Incia

Ürün Adı: Incia Baby Gel Cream For Dry Skin Nemlendirici

Ürün Miktarı: 50 ml

Ürün Özellikleri: 

-Incia Baby Gel Cream For Dry Skin 50 ml Nemlendirici, bebeğinizin hassas tenine derinlemesine bakım yapmaya ve çevre şartlarına karşı direncini artırmaya destek olan jel kremdir.

-Tamamen doğal bitkilerden elde edilen yağlarla ve Bioarge laboratuarlarının patent korumalı buluşları ile üretilen Incia Baby Gel Cream For Dry Skin 50 ml Nemlendirici, bebeğinizin doğal florası ile uyumludur.

-İçeriğindeki hodan, çuha çiçeği ve deve dikeni vb değerli yağlar ile tahriş oluşumuna karşı yardım ederek bebeğinizin cildinin korunmasına destek olur.

-Incia Baby Gel Cream For Dry Skin Nemlendirici, devamlı kullanıldığında cilt kuruluğunu ve tahrişleri gidermeye yardım eder. Bebeğin cildini yumuşatmaya ve cildin nefes almasına destek olur.

-Incia bebek ürünleri hiçbir sentetik boyar ve koku maddesi içermez. Rengi de yine içeriğinde kullanılan bitkisel yağların doğal renklerinden gelir.

-Incia Atopiğe Eğilimli Kuru Ciltler için Jel Krem, cildinizin florası ile uyumludur.

-Bazı bebek atopik kremlerin içinde raf ömrünü uzatabilmek için metilizotiazolinon, sodyum benzoat, potasyum sorbat vb katkı maddeleri kullanılmaktadır.

-Bu ve benzeri katkı maddeleri zamanla derinin doğal katmanına zarar vererek dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı cildi savunmasız hale getiriyor.

-Incia Baby Gel Cream For Dry Skin Nemlendirici’de hiçbir sentetik katkı maddesi kullanılmamıştır. İçeriğindeki bitkisel yağların hepsi soğuk sıkım teknolojisi kullanarak üretilmiştir ve içeriğinde doğal arı balmumu kullanılmıştır.

-Incia Baby Gel Cream For Dry Skin Nemlendirici, hiçbir sentetik boya ve koku maddesi içermez.

-Sentetik Koruyucu, Sentetik Boya ve Parfüm kullanılmamıştır.

-Incia yer altı suyunu kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; Sentetik Yağ, Silikon, Sentetik Emülgatör, Paraben ya da diğer sentetik koruyucular ve boya içermez.

-Bebeğinizin hassas cildinde tahrişe sebep olmaz ve hipoalerjeniktir. Alerjiye neden olan maddeler içermez. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli: Incia Baby Gel Cream For Dry Skin Nemlendirici’yi, yeterli miktarda avucunuza alınız ve bebeğinizin cildi kremi tamamen emene kadar yediriniz.

 

Incia markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

42838

Özel Referanslar

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Incia Baby Gel Cream For Dry Skin 50 ml Nemlendirici

Incia Baby Gel Cream For Dry Skin 50 ml Nemlendirici; bebeğinizin hassas tenine derinlemesine bakım yapmaya ve çevre şartlarına karşı direncini artırmaya destek olur.

Incia Baby Gel Cream For Dry Skin 50 ml Nemlendirici