Incia Doğal Çatlak Karşıtı Bakım Yağı 50ml

Incia Doğal Çatlak Karşıtı Bakım Yağı 50ml
Kapıda Ödeme İmkanı Kargo 1TL
  • Incia Doğal Çatlak Karşıtı Bakım Yağı 50ml

Incia Doğal Çatlak Karşıtı Bakım Yağı 50ml

Markası : Incia

43553

Barkod : 8681511090524

5/1
85 TL

Incia Doğal Çatlak Karşıtı Bakım Yağı 50ml, özel etkileri ile cildinizi beslemeye ve çatlak görünümüne karşı koruma sağlamayı destekler.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

Tüm Siparişlerinizde Kargo Sadece 1TL!
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Marka Adı: Incia

Ürün Adı: Incia Doğal Çatlak Karşıtı Bakım Yağı

Ürün Miktarı: 50 ml

Ürün Özellikleri: 

- Incia Doğal Çatlak Karşıtı Bakım Yağı, cildin beslenmesine ve canlanmasına destek olan cilt bakım yağıdır.

- Bio Arge Laboratuarları tarafından tamamen doğal bitkilere soğuk sıkım teknolojisi uygulanarak üretilen yağ özlerinin kullanıldığı INCIA Çatlak Karşıtı Bakım Yağı vücudunuzun doğal florası ile uyumludur.

- Ejderha Ağacı reçinesinin özel etkileri ile cildin beslenmesine katkı sağlar.

- Incia Doğal Çatlak Karşıtı Bakım Yağı, çatlayan cildi nemlendirmeye katkı sağlayarak cildin ipeksi bir yumuşaklık kazanmasına destek olur.

- Uygulandıktan sonra hızla emilen ve gün boyu nemlendirmeye destek olma özelliğine sahip saf shea ve argan yağları, kuruyan bölgeleri nemlendirmeye ve cildin gerilmesinin önüne geçmeye katkıda bulunur.

- Hindistan cevizi, Hint ve kayısı yağları, E vitamini içerikleri ile cildin korunmasına katkı sağlar. Doğal arı balmumu sayesinde cildin her zaman nemli ve yumuşacık olmasına destek olur.

- Incia Doğal Çatlak Karşıtı Bakım Yağı, cildin daha parlak ve canlı görünmesine katkı sağlar.

- Doğanın bize armağanı kayısı çekirdeklerinin yağı, içeriğindeki zengin A ve E vitaminleri sayesinde cildin canlanmasına ve ışıl ışıl görünmesine destek olur. Cildin kuru ve donuk görüntüsünden canlı bir görünüme kavuşmasına katkı sağlar.

- Incia Doğal Çatlak Karşıtı Bakım Yağı, cildin florası ile uyumludur. İçeriğinde hiçbir kimyasal madde bulunmaz. Yapay koku ve boyalar içermez. Hoş ve doğal kokuludur.

- Kokusu yapay parfümlerden değil içeriğindeki doğal esansiyel bitki özlerinden, rengi de yine içeriğinde kullanılan bitkisel yağların doğal renklerinden gelmektedir. Portakal ve limon yağları ürüne doğal kokusunu vermektedir.

- Incia yer altı suyunu kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; Sentetik Yağ, Silikon, Sentetik Emülgatör, Paraben ya da diğer sentetik koruyucular ve boya içermez.

- Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi ambalajlar kullanılır.

- Bio Arge Laboratuvarları tarafından geliştirilen ürünün içerisinde kullanılan bitkisel yağların tamamı soğuk sıkım teknolojisi ile üretilmiştir. Bitkisel yağlar yüksek sıcaklık ve kimyasal herhangi bir sürece maruz kalmadan en yüksek etkinlikte ürün içinde yer alır.

- Bu sayede içeriğindeki antioksidan vitaminlerin yapısı korunur. Herhangi bozulma olmadan maksimum verimlilik sağlanır.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:  

- Doğal Çatlak Karşıtı Bakım Yağını kuruyan ve çatlayan bölgelere ince bir tabaka şeklinde sürünüz.

- Dairesel hareketlerle uygulayınız.

 

Incia markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

 

43553

Özel Referanslar

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Incia Doğal Çatlak Karşıtı Bakım Yağı 50ml

Incia Doğal Çatlak Karşıtı Bakım Yağı 50ml, özel etkileri ile cildinizi beslemeye ve çatlak görünümüne karşı koruma sağlamayı destekler.

Incia Doğal Çatlak Karşıtı Bakım Yağı 50ml