Incia Floor Cleaner 700 ml Doğal Yer Temizleyici

Incia Doğal Yer Temizleyici 700ml
Kapıda Ödeme İmkanı Kargo 1TL
  • Incia Doğal Yer Temizleyici 700ml

Incia Floor Cleaner 700 ml Doğal Yer Temizleyici

Markası : Incia

43085

Barkod : 8681511095031

5/1
43%
İNDİRİM
37.00 ₺ 21.09 TL

Incia Floor Cleaner 700 ml Doğal Yer Temizleyici, doğal Yer Temizleyici, ahşap, parke, laminant, seramik, fayans gibi tüm yüzeylerde etkili temizlik sağlamayı destekler.

Adet

Tüm Siparişlerinizde Kargo Sadece 1TL!
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Marka Adı: Incia

Ürün Adı: Incia Floor Cleaner 700 ml Doğal Yer Temizleyici

Ürün Miktarı: 700 ml

Ürün Özellikleri: 

- Incia Floor Cleaner Doğal Yer Temizleyici, ahşap, parke, laminant, seramik, fayans gibi tüm yüzeylerde etkili temizlik yapılmasına destek olan temizlik ürünüdür.

- Doğal borakslı özel formülü güçlü etki sağlar.

- Incia Doğal Yer Temizleyici'nin içeriğindeki boraks minerali doğanın güçlü dezenfektanlarındandır. Boraks su, oksijen, sodyum ve bor minerallerinden oluşan güçlü alkali özellikte doğal bir mineraldir.

- Bununla birlikte greyfurt ve portakal kabuklarında bulunan d-limonen ve kirleri çıkartma özelliği ile bilinen sirke bu formülde bir araya getirilmiştir.

- Incia Doğal Yer Temizleyici'nin doğal yağlardan oluşan yumuşak yapısı sayesinde ahşap, fayans, laminant gibi tüm yüzeylerin hassas ve hijyenik bir şekilde temizlenmesine destek olur.

- Incia Doğal Yer Temizleyici, tamamen doğal bitkisel yağlardan, doğada bulunan boraks mineralinden ve sirkeden oluşan formülü ile tüm yerlerde ihtiyacınız olan hijyenin sağlanmasına katkıda bulunur.

- Cildinizin doğasına ya da soluduğunuzda solunum yollarınıza zarar verebilecek hiçbir katkı maddesi içeren kir sökücü içeriğinde kullanılmamıştır.

- Incia Doğal Yer Temizleyici, cildinizin florası ile uyumludur. Yapay koku ve boyalar içermez. Hoş ve doğal kokuludur.

- Hiçbir sentetik boyar ve koku maddesi içermez. Kokusu yapay parfümlerden değil içeriğindeki doğal esansiyel bitki özlerinden, rengi de yine içeriğinde kullandığımız bitkisel yağların doğal renklerinden gelmektedir.

- Incia yer altı suyunu kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; Sülfat, Fosfat, Amonyak, Klor, Sls, Sles, Paraben, Petrol Kimyasalları, Kimyasal Köpürtücüler, Hayvansal Yan Ürünler ve Sentetik Kokular içermez.

- Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi ambalajlar kullanılır.

- Incia Doğal Yer Temizleyici üretilirken ortaya çıkan doğal gliserin tümüyle ürün içeriğinde bırakılarak temizleme etkisi artırılmaya çalışılmıştır.

- Tamamen doğal hammaddelerden üretildiği için mevsimsel sıcaklık geçişlerinde görünümü zaman zaman bulanıklaşabilir. Bu durum ürün içeriğinin doğal olduğunun göstergesidir.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:

- Islak paspaslama için Yaklaşık 4 litre suya 1 - 2 kap temizleyici eklenmesi önerilir.

- Göz ile temasından kaçınınız. Göz ile temas halinde derhal bol miktarda ılık su ile yıkayınız.

 

Incia markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

 

43085

Özel Referanslar

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Incia Floor Cleaner 700 ml Doğal Yer Temizleyici

Incia Floor Cleaner 700 ml Doğal Yer Temizleyici, doğal Yer Temizleyici, ahşap, parke, laminant, seramik, fayans gibi tüm yüzeylerde etkili temizlik sağlamayı destekler.

Incia Floor Cleaner 700 ml Doğal Yer Temizleyici