Incia İyi Uykular 10 ml

43530

Markası : Incia

Barkod : 8681511090685

0 Item Items

Incia İyi Uykular 10 ml, tamamen saf ve doğal uçucu yağlardan oluşan aromatik yağlar

Daha fazla detay

79.00 TL

36.34 TL

54% indirim

Kazanacağınız puan 363 tupara Toplam tutarı: 0.36 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Marka Adı: Incia

Ürün Adı: Incia İyi Uykular

Ürün Miktarı: 10 ml

Ürün Özellikleri: 

- Incia Aromaterra İyi Uykular (Sleep Time), içerisinde bulunan saf ve uçucu yağlar ile rahat ve huzurlu bir uyku sağlanmasına destek olan aromatik yağdır.

- Incia Aromaterra İyi Uykular’ın içeriğinde Makademya Fındığı Yağı ve Melez Lavanta yer almaktadır.

- Incia Bioarge Laboratuarlarında özel olarak formüle edilen uyku düzenleyici bu aromatik karışımda bulunan organik melez lavanta yağı gün içerisinde vücudumuzda biriken stres ve zihinsel temelli yükü rahatlatmaya katkı sağlayarak daha konforlu uyumamıza destek olur. Makademya yağı ise her uygulamada cildimizde ipeksi bir his bırakmaya çalışır.

- Bu mucizevi karışımın aromatik kokusu, kendinizi iyi hissetmenize katkı sağlar.

- INCIA vücudunuzun ve cildinizin kendi doğasından tekrar yenilenerek canlanmasına destek olur.

- Incia Aromaterra İyi Uykular, içeriğinde bulunan doğal uçucu yağlar sayesinde fiziksel ve mental rahatlama yaşamanıza destek olur.

- Aromatik yağlarla rahatlamaya yönelik çalışmalar insanlık tarihi kadar eskidir. İnsanlar tarihin her döneminde ve her coğrafyada güzel kokulu maddelerden faydalanmışlardır.

- Özellikle bu kokuların insanlarda yarattığı manevi ve estetik etkilerine sıklıkla başvurulmuştur. Bugünde geçerliliğini koruyan ve gittikçe popülerlik kazanan bu alan, günümüzde fitoterapi ve aromaterapi başlıkları altında birçok bilimsel araştırmanın konusu olmuştur.

- Bu araştırmalarla bir yandan nesilden nesile aktarılarak bugüne ulaşan geleneksel bilgi anlaşılmaya başlanmış, bir yandan da sahip olduğumuz doğal hazinelerin yeni kullanım alanları ortaya çıkarılmıştır.

- Aromaterapi uygulamalarında bitkilerden elde edilen öz yağlar (sabit ve uçucu); kişinin fiziksel ve mental sağlığına destek olmaya yönelik kullanılmaktadır.

- Incia Aromaterra İyi Uykular, cildinizin florası ile %100 uyumludur. Doğada %100 geri dönüşen cam ambalajlar kullanılmıştır.

- Incia yer altı suyunu kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; Sentetik Yağ, Parfüm, Silikon, Sentetik Emülgatör, Paraben ya da diğer sentetik koruyucular ve boya içermez.

- Ürün içeriğinde glütene de yer verilmemiştir.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli: İhtiyaç duyduğunuz her an Incia Aromaterra İyi Uykular’ı avuç içlerine, boyuna ve topuklarınıza dairesel hareketlerle uygulayarak koklayınız.

 

Incia markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.