Incia Portakallı Dudak Besleyici 6 g
  • Incia Portakallı Dudak Besleyici 6 g

Incia Lip Balm Orange 6 gr Dudak Besleyici

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Incia

42849

Barkod : 8681511090166

₺35,00
40%
İNDİRİM
₺21,00

Incia Lip Balm Orange 6 gr Dudak Besleyici; içeriğindeki doğal yağlar sayesinde kurumuş ve çatlamış dudakları beslerken doğal yollarla nemlendirmeye destek olur.

Adet

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Marka Adı: Incia

Ürün Adı: Incia Lip Balm Orange Dudak Besleyici 

Ürün Miktarı: 6 gr       

Ürün Özellikleri: 

-Incia Portakallı Dudak Besleyici, içeriğindeki doğal yağlar sayesinde kurumuş ve çatlamış dudakları beslemeye yardım ederken, doğal yollarla dudakları nemlendirmeye destek olan dudak bakım ürünüdür.

-Incia Portakallı Dudak Besleyici, Shea, Hindistan cevizi yağları ve zengin içeriği ile dudaklarınızı derinlemesine nemlendirmeye yardım eder.

-İçeriğindeki Shea yağı, Hindistan cevizi yağı, Hint yağı, kuşburnu yağı dudaklarınız için faydalı olan tüm bileşenleri yüksek oranlarda içerir.

-Shea ve Hindistan cevizi yağları cildi nemlendiren ve yumuşatan yağ asitlerince ve antioksidan vitaminler açısından oldukça zengindir.

-Çok önemli bir diğer bileşen doğal balmumudur. Arıların ürettiği doğal balmumu sayesinde dudakların kazandığı nemi kaybetmemesine yardım eder ve dudakların gün boyu sürekli yumuşak kalmasına destek olur.

-Incia Portakallı Dudak Besleyici, dudaklarınızdaki kuruma ve çatlakların bakımına destek olur.

-Dudaklardaki kuruluk ve çatlağın sebebi dudaklarımızda yağ bezlerinin olmaması, nemini çabuk kaybetmesi ve kendini koruyamamasıdır.

-Cildin ihtiyaç duyduğu vitamin ve yağ asitlerince zengin Shea yağı ve diğer bitkisel yağlar, cildin beslenmesine ve yenilenmesine destek olur.

-Hint ve Hindistan cevizi yağlarıyla, dudakların ihtiyacı olan neme kavuşmasına ve yumuşamasına katkıda bulunur. Çatlayan dudakların pürüzsüzleşmesine yardım eder.

-Incia Portakallı Dudak Besleyici, yeni çatlak oluşumuna karşı yardım eder.

-Dudak besleyici ürünümüzde kullandığımız Shea yağı ve diğer bitkisel yağlar antioksidan kapasitesi yüksek olan E vitamini ve esansiyel yağ asitlerini çok miktarda içerir.

-Savunma kalkanı güçlü olan arı balmumu ve zengin bitkisel yağlar sayesinde yeni çatlakların oluşmaması için destek olur. Dudakların gün boyu canlı ve parlak kalmasına yardım eder.

-Incia Portakallı Dudak Besleyici, dudaklarınızı hava koşulları gibi çevresel etkenlere karşı korumaya yardım eder.

-Sadece doğal bitkisel yağlarla ürettiğimiz dudak besleyicinin içeriğindeki shea yağı, dudaklarda bir film tabakası oluşturarak, cildi dış etkilerden korumaya katkıda bulunur.

-Yararlı yağları dudaklarda hapsederek nem kaybına karşı savaşan doğal balmumu ise sıcak, soğuk hava, aşırı güneş gibi çevresel şartların dudaklara zarar vermesinin önüne geçmeye çalışır. Mevsim geçişlerinde ve soğuk havalarda dudaklarınızın nemli kalmasını sağlamaya çalışarak dudakların korunmasına destek olur.

-Incia Portakallı Dudak Besleyici, cildinizin florası ile uyumludur.

-Bazı dudak balsamlarında kömür katranından yapılan sentetik renk verici maddeler, nem koruyucu olarak parafin ve sentetik wax gibi katkı maddeleri kullanılmaktadır.

-Ne yazık ki yapılan çalışmalar bu maddelerin bazılarının sağlığa olumsuz etkileri olan ağır metal tuzları içerdiğini ve kanserojen olabildiğini gösteriyor.

-INCIA Doğal Dudak Besleyici ürünlerinde hiçbir sentetik katkı maddesi bulunmamaktadır. İçeriğinde ki tüm bitkisel yağların, sadece doğal yöntemlerle yetiştirilmiş bitkilerden geldiğini ve kullandığımız balmumunun doğal arı balmumu olduğunu Bioarge Laboratuarları'nda test ediyor ve cildimizin doğasına uygun ürünler sunuyoruz.

-Incia Portakallı Dudak Besleyici’de, sentetik koruyucu, sentetik boya ve parfüm kullanılmamıştır.

-Incia yer altı suyunu kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; mineral yağ, silikon, sentetik emülgatör, boya, paraben ve diğer sentetik koruyucular içermez.

-Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi ambalajlar kullanılır.

-Incia Portakallı Dudak Besleyici’nin kokusu yapay parfümlerden değil içeriğindeki doğal esansiyel bitki özlerinden, rengi de yine içeriğinde kullandığımız bitkisel yağların doğal renklerinden geliyor. Portakal ve kuşburnu yağlarından gelen hoş ve doğal bir kokusu vardır.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:

-Portakallı Doğal Dudak Besleyici'nin kapağını çevirerek açınız.

-Dudaklarınıza ürünü doğrudan uygulayınız.

-Gün içerisinde istediğiniz sıklıkta kullanınız.

 

Incia markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

42849

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Incia Lip Balm Orange 6 gr Dudak Besleyici

Incia Lip Balm Orange 6 gr Dudak Besleyici; içeriğindeki doğal yağlar sayesinde kurumuş ve çatlamış dudakları beslerken doğal yollarla nemlendirmeye destek olur.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16