Incia Göğüs Ucu Bakım Jel Kremi 30ml
  • Incia Göğüs Ucu Bakım Jel Kremi 30ml

Incia Nipple Care Gel Cream 30 ml Göğüs Ucu Bakım Kremi

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Incia

42839

Barkod : 8681511090340

5/1
40 ₺

Incia Nipple Care Gel Cream 30 ml Göğüs Ucu Bakım Kremi; göğüs ucunun güçlü bir şekilde nemlenmesine ve yatıştırılmasına destek olur.

Adet

99TL ve üzeri alışverişlerde Aras Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 7,95 TL dir.
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Marka Adı: Incia

Ürün Adı: Incia Nipple Care Gel Cream Göğüs Ucu Bakım Kremi

Ürün Miktarı: 30 ml

Ürün Özellikleri: 

-Incia Göğüs Ucu Bakım Kremi, göğüs ucunun güçlü bir şekilde nemlenmesine ve yatıştırılmasına destek olan jel kremdir.

-Tamamen doğal bitkilerden elde edilen yağlarla ve bitkisel lanolin muadili aktif ile üretilen Incia Göğüs Ucu Bakım Jel Kremi sizin ve bebeğinizin cilt florası ile uyumludur.

-İçeriğindeki soya gliseritleri, transepidermal su kaybını önemli ölçüde azaltmaya yardım ederek cildin nemlenmesine ve beslenmesine destek olur.

-Shea, zeytinyağı ve aynısefa yağı karışımı ise meme ucunu güçlü bir şekilde nemlendirmeye ve yatıştırmaya yardım eder.

-Incia Göğüs Ucu Bakım Kremi, su içermeyen tamamen yağ bazlı formülü ile meme ucunu daha uzun süre nemli tutmaya ve rahatlatmaya destek olur.

-Emzirme sırasında ve sonrasında daha az acı çekmenizi sağlamaya çalışır.

-Incia Göğüs Ucu Bakım Kremi, içerisindeki soya gliseritleri, shea butter ve balmumu gibi cilt üzerinde koruyucu bir bariyer tabakası oluşturan bileşenlerle, cildin nem dengesini uzun süre korumaya yardım ederek, cildin kurumasına ve buna bağlı olarak çatlamasına karşı yardım eder.

-Incia Göğüs Ucu Bakım Kremi, emzirme işleminden önce meme ucuna sürüldüğü taktirde, bölgedeki transepidermal su kaybının azalmasına yardım eder ve içerisindeki doğal yağlarla doku bakımı sağlanır. Böylelikle bebeğinizi emzirme esnasında ve sonrasında sıkıntı yaşamazsınız.

-Incia Göğüs Ucu Bakım Kremi, sizin ve bebeğinizin cilt florası ile uyumludur.

-Bazı göğüs ucu bakım kremlerinin içerisinde cilt üzerinde koruyucu bariyer tabaka oluşturmak için petrol türevi ham maddeler ve raf ömrünü uzatabilmek için sentetik koruyucular kullanılmaktadır.

-Bu ve benzeri katkı maddeleri emzirme esnasında süt ile bebeğe geçerek hem bebeğinizin hem de uygulanan bölge itibari ile sizin cilt floranızın bozulmasına yol açabilir.

-Incia Göğüs Ucu Bakım Jel Kremi, tamamen doğal ham maddelerden oluştuğu için sizin ve bebeğinizin cilt florası ile tamamen uyumludur.

-Incia Göğüs Ucu Bakım Kremi’nde, BHT, BHA vb. sentetik antioksidan maddeler bulunmamaktadır.

-Incia Göğüs Ucu Bakım Kremi, içeriğindeki yağların oksidasyon olmaması ve raf ömrünü uzatmak için BHT, BHA vb. sentetik antioksidanlar yerine doğal E vitamini (tokoferol) kullanılmıştır.

-Çünkü BHT, BHA vb. sentetik antioksidanlar zamanla karaciğer sorunları, algıda gerileme, uykusuzluk gibi birtakım sağlık sorunlarına yol açabilmektedir.

-Incia Göğüs Ucu Bakım Kremi, yapay koku ve boyalar içermez. Hoş ve doğal kokuludur.

-Incia bebek ürünleri hiçbir sentetik boya ve koku maddesi içermez. Rengini de yine içeriğinde kullanılan bitkisel yağların doğal renklerinden alıyor. Kokusunu da yapay parfümlerden değil içeriğindeki doğal yağlardan almaktadır.

-Incia yer altı suyunu kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; Lanolin, Sentetik Yağ, Silikon, Sentetik Emülgatör, Katkı Maddeleri, Parfüm, Boyar Madde, BHT, BHA, Paraben ve diğer sentetik koruyucular içermez.

-Cildinizin florası ile uyumludur. Gıdaya uygun hammaddeler kullanılarak geliştirilmiştir. Glüten içermez.

-Hipoalerjeniktir ve bitkisel bir üründür. Bebeklerde alerjiye neden olabilecek maddeler içermemektedir. Emzirme esnasında silinmesine gerek yoktur.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:

-Incia Göğüs Ucu Bakım Kremi’nden az miktarda avucunuza alarak, meme ucunuza ve etrafına dairesel hareketlerde sürerek uygulayınız.

 

Incia markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

42839

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Incia Nipple Care Gel Cream 30 ml Göğüs Ucu Bakım Kremi

Incia Nipple Care Gel Cream 30 ml Göğüs Ucu Bakım Kremi; göğüs ucunun güçlü bir şekilde nemlenmesine ve yatıştırılmasına destek olur.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16