Incia Well Aging Enerji Serumu 10ml
  • Incia Well Aging Enerji Serumu 10ml

Incia Well Aging Enerji Serumu 10ml

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

43547

Barkod : 8681511090470

₺78,00
₺46,80 40%
Vergi dahil

Incia Well Aging Enerji Serumu 10ml, Antioksidan özelliği gösterir bu sayede erken yaşlanma belirtilerini azaltmaya destek olur.

Adet

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Marka Adı: Incia

Ürün Adı: Incia Well Aging Enerji Serumu

Ürün Miktarı: 10 ml

Ürün Özellikleri: 

- Incia Well Aging Enerji Serumu, cildin kendi doğasından tekrar yenilenerek canlanmasına destek olan cilt bakım serumudur.

- Incia Well Aging Enerji Serumu, vücudunuzun doğal florası ile uyumludur. Üzüm çekirdeği, avokado yağları ve doğal içeriği ile ciltteki yaşlanma etkilerinin giderilmesine destek olur.

- Incia Well Aging Enerji Serumu, W114 formülüyle antioksidan özelliği gösterir.

- Üzüm çekirdeği, nar çekirdeği, jojoba ve diğer yağları birleştiren serum cildinize canlılık kazandırmaya katkı sağlayarak daha parlak ve genç görünümü destekler.

- Cilt tarafından kolayca emilim sağlayan nar, baobab ve jojoba yağları, cildinizde hafif bir his ile ferahlık sağlar. Sizler için özel olarak geliştirilmiş W114 formülüyle çevresel kirliliğe karşı cildin korunmasına katkı sağlar.

- Cildin yıpranmasının önüne geçmeye ve dış etkenlere karşı direnç göstermesini sağlamaya destek olur. Daha genç ve dinamik bir cilt görünümüne ulaşılmasına katkıda bulunur.

- Incia Well Aging Enerji Serumu, ince çizgilerin görünümünü azaltmaya destek olur.

- Avokado yağı A,D ve beta karoten içeriği sayesinde cildin beslenmesine katkı sağlarken zengin nar çekirdeği yağı ile doğal E vitamini güçlü antioksidan etkileri ile yaşlanma etkilerine karşı koruma sağlanmasına destek olur. Jojoba yağı ile cilde esneklik sağlamaya ve kırışıklıkların oluşumunun önüne geçmeye katkıda bulunur.

- INCIA doğal serumlarının içerdiği bitkisel yağ özleri tamamen soğuk sıkım yöntemi teknolojisi kullanılarak üretilmektedir. Cildinizin florası ile uyumludur.

- Incia yer altı suyunu kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; Sentetik Yağ, Parfüm, Silikon, Sentetik Emülgatör, Paraben ya da diğer sentetik koruyucular ve boya içermez.

- Doğada %100 geri dönüşen gıda tipi ambalajlar kullanılır.

- Incia Well Aging Enerji Serumu, cildi yaşlanma etkilerine karşı korumaya ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya destek olan cilt bakım ürünüdür.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli: Yatmadan önce daha önceden temizlenmiş göz ve yüz çevresine bir kaç damla uygulayınız.

 

Incia markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

43547

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

Incia Well Aging Enerji Serumu 10ml

Incia Well Aging Enerji Serumu 10ml, Antioksidan özelliği gösterir bu sayede erken yaşlanma belirtilerini azaltmaya destek olur.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16