Incia Yüz İçin Doğal Güneş Kremi SPF 50 - 50 ml + El ve Vücut Sabunu 50ml HEDİYE

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

43535

Markası : Incia

Barkod : 8681511099794

36 Item Items

Incia Yüz İçin Doğal Güneş Kremi SPF 50 - 50 ml + El ve Vücut Sabunu 50ml HEDİYE, %100 doğal içerikli yüz için güneş kremi.

Daha fazla detay

89.00 TL

35.6 TL

60% indirim

- +

Kazanacağınız puan 356 tupara Toplam tutarı: 0.36 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Marka Adı: Incia

Ürün Adı: Incia Yüz İçin Doğal Güneş Kremi SPF 50 - 50 ml + El ve Vücut Sabunu 50 ml HEDİYE

Ürün Miktarı: 50 ml + 50 ml

Ürün Özellikleri: 

- Incia ürünleri sizin ve sevdiklerinizin güveni için geliştirilmiştir.

- Incia el ve vücut sabunu, cildinizi en doğal şekilde arındırmaya destek olur.

- Incia güneş kremi, cildiniz için en doğal korumayı sunmaya çalışır.

 

Incia Yüz İçin Doğal Güneş Kremi SPF 50

- Incia Yüz İçin Doğal Güneş Kremi SPF 50, %100 doğal mineral filtre içeriği ile güneşin neden olduğu etkilere karşı yüksek koruma sağlanmasına destek olur.

- Tüm cilt tipleri için uygundur.

- Gözenekleri tıkamayan bu formül, ince yapısı sayesinde cilt üzerinde yapışkan ve parlak bir his bırakmaz. Suya dayanıklı yapısıyla yüzme ve havuz gibi ortamlarda korumasını uzun süre kaybetmez.

- Incia Yüz İçin Doğal Güneş Kremi SPF 50, doğal Cosmos sertifikalı mineral filtre sayesinde yüksek güneş koruması sağlanmasına çalışır.

- Mineral filtre daha güvenlidir, çünkü cilt yüzeyinde, cildinizde kalır ve güneş ışığını yansıtarak çalışır. Kimyasal filtreler ise UV ışınlarını emerek ve deriden salınan ısıya dönüştürerek çalışır.

- Incia Yüz İçin Doğal Güneş Kremi SPF 50, güneşin neden olduğu etkilere karşı cildin korunmasına destek olur.

- Çevrede bol miktarda bulunan UV, birçok zararlı etkide bulunabilir. Incia, içerisinde bulunan tamamen doğal aktifler sayesinde güneşin zararlı etkilerine karşı koruma sağlamaya katkıda bulunur.

- Incia Yüz İçin Doğal Güneş Kremi SPF 50, cildinizin florası ile uyumludur.

- INCIA %100 Doğal Güneş Kremi’nde hiçbir sentetik katkı maddesi kullanılmamıştır.

- Incia yer altı suyunu kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; mineral yağ, silikon, paraben, sentetik koruyucular, petrol kimyasalları, kimyasal köpürtücüler, boyalar, sentetik kokular içermez.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:

- Güneş ışığına çıkmadan 20 dakika önce uygulayınız ve gerektikçe yenileyiniz.

- Göz çevresine temas etmemesine özen gösteriniz. Teması halinde bol suyla durulayınız.

- Deniz, havuz gibi terleme gerektiren aktiviteler sonrasında yenilenmelidir.

 

Incia Yoğun Nemlendiricili Zeytinyağlı Sıvı Sabun

- Tamamen doğal bitkilerden elde edilen yağlarla ve patent korumalı buluşlarımızla üretilen Incia Yoğun Nemlendiricili Zeytinyağlı Sıvı Sabun, ellerinizi, cildinizin doğal florasına zarar vermeden temizlemeye destek olur.

- Incia Yoğun Nemlendiricili Zeytinyağlı Sıvı Sabun, içeriğindeki doğal bileşenlerle cildinizin derinlemesine nemlenmesine ve daha parlak görünmesine katkı sağlar.

- Aspir çiçeği yağının yoğun nemlendirme etkisi ile kuru, hassas ciltlerin ihtiyacı olan bakıma kavuşmasına destek olur.

- İçeriğindeki doğal yağlar (Zeytinyağı, Hindistan Cevizi Yağı, Hint Yağı) cilt için faydalı olan tüm vitamin ve mineralleri yüksek oranlarda içermektedir.

- Ayrıca kullanılan yağların yumuşatıcı, nemlendirici, dezenfekte edici etkilere sahip olması, kuru ve hassas ciltler için gerekli olan özenli bakımı sağlamaktadır.

- Aspir Yağı’nın yüksek doymamış yağ asitleri ve vitaminlerce zengin olması, ciltte kuruma ve soyulma olmamasına destek olur.

- B vitaminleri ve aminoasitlerce zengin makademya, buğday ve aynısefa yağları cildin beslenmesine ve yenilenmesine katkıda bulunur.

- Incia Doğal Sıvı Sabunlarda kullanılan, Süper-Fat teknolojisi cildin yağ dengesinin korunmasına ve cilt tabakasını korumaya destek olur.

- Bu özel teknoloji sayesinde doğal gliserin sabun içinde tutulur ve elleri aktif bir şekilde nemlendirmeye ve yıkama sonrasında cildin daha parlak ve canlı bir görünüme kavuşmasına destek olur.

- Incia Yoğun Nemlendiricili Zeytinyağlı Sıvı Sabun'da, cildi tahriş eden serbest kostik bulunmaz ve doğal bitkisel yağlar maksimum düzeyde tutularak cildin yağ tabakasının korunmasına destek olur.

- Ayrıca içeriğindeki makedemya, aynısefa, buğday, hint yağları ve gliserin gibi diğer doğal bileşenler ile de nemlendirme etkisi olumlu yönde artmaktadır.

- Incia Yoğun Nemlendiricili Zeytinyağlı Sıvı Sabun, hiçbir sentetik boyar ve koku maddesi içermez. Kokusu yapay parfümlerden değil içeriğindeki doğal esansiyel bitki özlerinden, rengi de yine içeriğindeki bitkisel yağların doğal renklerinden gelmektedir.

- Incia yer altı suyunu kirletmez, doğaya zarar vermez. Ürünlerimiz; mineral yağ, silikon, paraben, sentetik koruyucular, petrol kimyasalları, kimyasal köpürtücüler, boyalar, sentetik kokular içermez.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli:

- Elinizi ıslatınız.

- Uygun bir miktar sabunu avucunuza alınız.

- Avucunuzu ovuşturarak 20 - 25 saniye köpürtünüz.

- Bol su ile nazikçe durulayınız.

 

Incia markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.