Ingrid Millet Absolucaviar Infinite Regenerating Serum 20ml - Anti Aging Serum

4634

Markası : Ingrid Millet

Barkod : 3471343038031

0 Item Items

Ingrid Millet Absolucaviar Infinite Regenerating Serum 20ml - Anti Aging Serum; yaşlanmanın gözle görülür belirtilerinin hafifletmeye yardımcı olur.

Daha fazla detay

2750 TL

- +

Kazanacağınız puan 27500 tupara Toplam tutarı: 27.50 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Ürün Adı: Ingrid Millet Absolucaviar Infinite Regenerating Serum - Anti Aging Serum

Marka Adı: Ingrid Millet

Ürün Miktarı: 20 ml

Ürün Özellikleri:

- Cilt bakım serumları, yaşlanma karşıtı, cilt lekeleri ve sivilce problemleri gibi bazı cilt sorunlarında oldukça etkili olan cilt bakım ürünleridir. Yoğun yapısı sayesinde nemlendiricinin ulaşamadığı yerlere ulaşarak etkili bir bakım gerçekleştirir.

- Anti-aging etkili serum, yaşlanma belirtilerinin azaltılması amacıyla en çok tercih edilen ürünlerin başında gelir. Yaşın ilerlemesiyle beraber ortaya çıkmaya başlayan problemler için tedbir alır.

- Ingrid Millet Absolucaviar Infinite Regenerating Serum 20ml, yaşlanma belirtilerinin azaltılmasına destek olmak amacıyla formüle edilmiş anti-aging serumdur.

- Ürün, gençliğin gerçek bir iksiri olmayı hedefleyen ipeksi bir serumdur.

- Caviar ve Gold'u gençleştirici sonuç için cildin çeşitli katmanları üzerinde hareket edecek olan güçlü moleküllerle birleştirir.

- Ingrid Millet Absolucaviar Sonsuz Yenileyici Serum, yoğun bir bakım sağlayarak daha genç ve canlı bir cilde kavuşmanıza destek olur.

- Cildinize ekstra bir yumuşaklık ve parlaklık kazandırarak derinlemesine bakım gerçekleştirir.

- Anti-aging "yaşlılığa karşı" anlamına gelmektedir. Anti-aging bakım ürünleri ise ciltte meydana gelen ince çizgi ve kırışıklık oluşumunun geciktirilmesine destek olan ürünlerdir.

- Ingrid Millet Anti Aging Serum, kırışıklık ve ince çizgi görünümünün azaltılarak daha pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüm oluşmasına katkı sağlar.

- Cilde canlılık kazandırarak, eski konforuna yeniden kavuşturur.

- Absolucaviar Infinite Regenerating Serum, ilk kullanımdan itibaren cilt görünümünde pürüzsüzlük oluştururken, zamanla kırışık görünümün azaldığını farkedeceğiniz ideal bir üründür.

- Damlalıklı şişesi ile 20 ml'lik forma sahip olan ürünün kullanımı oldukça kolaydır. Cilt tarafından hızlı bir şekilde emilir.

- Ingrid Millet ürünleri, doğal özler ve bitki ekstreleri ile formüle edilmiştir.

- Tüm ciltlerin kullanımına uygun olan ürün, yüz ve boyun bölgesine uygulanır.

Kullanım Şekli: Bir miktar ürünü temizlenmiş cildinize iyice yedirerek uygulayınız.

Kullanım Sıklığı: Ürün günde 1 defa olmak üzere sedece geceleri kullanılır. Serumun etkinliğini görebilmek için düzenli kullanılmasında yarar vardır.

Ingrid Millet Absolucaviar Infinite Regenerating Serum 20ml - Anti Aging Serum'u ya da markanın ihtiyacınıza uygun diğer ürünlerini uygun fiyatı ile Turuncu Kasa'dan satın alabilir, ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.