Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine özel kampanya

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Ingrid Millet Perle De Caviar Extrait Bio Marin 12x1.2ml - Cilt Yenileyici Gençlik Kürü

4653

Markası : Ingrid Millet

0 Item Items

Cildinizi pürüzsüzleştirmeye ve gençlik ışıltısı katmaya yardımcı olmaya çalışan, Ingrid Millet Perle De Caviar Extrait Bio Marin 12x1.2ml - Cilt Yenileyici Gençlik Kürü, bu sayfada bulabilir ve avantajlı fiyata satın alabilirsiniz.

Daha fazla detay

999 TL

- +

Kazanacağınız puan 9990 tupara Toplam tutarı: 9.99 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Ürün Adı: Ingrid Millet Perle De Caviar Extrait Bio Marin - Cilt Yenileyici Gençlik Kürü

Marka Adı: Ingrid Millet

Ürün Miktarı: 12x1.2ml

Ürün Özellikleri:

- Günlük cilt bakımı rutini temizleyici ürünler ile cildin temizlenmesiyle başlar, tonik ile devam eder ve nemlendirici ya da güneş kremi ile son bulur. Daha etkili bir cilt bakımı için de bu sıralamaya serum veya ampül eklenebilir.

- Cilt bakım serumları, yoğun içeriğe sahip ürünlerdir. İçeriğindeki etken maddeler sayesinde nemlendiricilerin erişemediği yerlere ulaşarak cilt için etkili bir bakım gerçekleştirir.

- Ingrid Millet Perle De Caviar Extrait Bio Marin 12x1.2ml, cildin pürüzsüzleşerek gençlik ışıltısı kazanmasına destek olmak amacıyla formüle edilmiş serum formda bir üründür.

- Asıl amacı cildin tazelenmesi olan Bio-Deniz Ekstresi Konsantre Serum, mükemmel bir yenileyici güzellik bakımı sunmaya çalışır.

- Cilt Yenileyici Gençlik Kürü, cildin yenilenmesine katkı sağlayarak daha bakımlı ve güzel görünmenizi sağlar.

- Aynı zamanda cildin maksimum seviyede canlılık ve ışıltı kazanmasına destek olur.

- Cildimiz çok önemlidir ve her zaman kaliteli bir bakımı hak eder. Bilinçsiz kullanılan ürünler ise cildin yıpranmasına sebep olabilir. Bu nedenle cilt bakımınızı kaliteli ürünler ile gerçekleştirmenizde yarar vardır.

- Ingrid Millet Cilt Yenileyici Gençlik Kürü ile daha kaliteli ve etkili bir cilt bakımı deneyimi yaşayabilirsiniz.

- Serum, konsantre yapısı sayesinde diğer cilt bakım ürünlerinden daha etkili bir bakım gerçekleştirir.

- Yaşlanma belirtilerinin yavaşlatılarak, kırışıklıkların azaltılmasına katkı sağlar. Sonuç olarak daha sağlıklı ve parlak bir cilt yapısı elde edilir.

- Perle De Caviar Extrait Bio Marin, istiridye özü, esansiyel yağlar ve amino asitlerle formüle edilmiştir. Bu özler, cildin tazelenerek aydınlık ve enerjik görünmesinde oldukça etkilidir.

- Gençlik Kürünün en önemli etken maddesi ise havyar kompleksidir. Formülünde bulunan havyar, cildin canlı görünmesini sağlar.

Havyar: Temel yaşamsal içerikler bakımından zengin bir doğaya sahiptir. Bu sayede cildin ihtiyacı olan enerji kaynaklarının tazelenmesine katkı sağlar. Cilde canlılık kazandırırken sağlıklı bir cilt ışıltısının ortaya çıkmasına da destek olur.

- Ingrid Millet ürünleri, bitki ekstrelerinin cilt üzerindeki canlandırıcı etkisi keşfedilerek üretilmiştir.

- İlk kullanımdan itibaren cildinizde doğal bir parlaklık ve ferahlık hissi oluşturan ürün, tüm ciltlerin kullanımına uygundur.

Kullanım Şekli: 1 adet serumu temizlenmiş olan yüz ve boyun bölgesine iyice yedirerek uygulayınız. İsteğe bağlı olarak serumun yarısı makyaj öncesinde kullanılabilir. Ya da bir miktarını fondötene karıştırılarak uygulanabilir.

Kullanım Sıklığı: 12 şişelik setten oluşan ürün, 2 günde 1 defa sadece akşamları kullanıma uygundur. Ürünün etkinliğini görebilmeniz için düzenli kullanılmasında yarar vardır.

Ingrid Millet Perle De Caviar Extrait Bio Marin 12x1.2ml - Cilt Yenileyici Gençlik Kürü ve markanın diğer ürünlerini satın almak için Turuncu Kasa'yı tercih edebilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler