Ingrid Millet Perle De Caviar Hydro-Serum 15ml-Güçlü Nem Serumu
  • Ingrid Millet Perle De Caviar Hydro-Serum 15ml-Güçlü Nem Serumu

Ingrid Millet Perle De Caviar Hydro-Serum 15ml-Güçlü Nem Serumu

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

4652

Barkod : 0

₺649,00
Vergi dahil

Ingrid Millet Perle De Caviar Hydro-Serum 15ml-Güçlü Nem Serumu, nemini kaybetmiş ciltlere ipeksi bir dokunuş ile nem kazandırırken, cildi korumak amacıyla nem bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur.

Adet
Kullanılabilirlik: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Ürün Adı: Ingrid Millet Perle De Caviar Hydro-Serum - Güçlü Nem Serumu

Marka Adı: Ingrid Millet

Ürün Miktarı: 15 ml

Ürün Özellikleri:

- Cilt kuruluğu, özellikle kış aylarında sıcak ortamdan soğuk ortama geçişlerde veya çok fazla sıcağa maruz kalmaktan dolayı oluşmaktadır. Kuru ciltler başta olmak üzere normal veya yağlı ciltler de mevsim geçişlerinde oluşabilecek kuruluğa karşı tedbir almalıdır.

- Cilt kuruluğunun azaltılmasında kullanılan en önemli bakım ürünleri nemlendirici özellikli ürünlerdir. Cildinize uygun doğru nemlendirici ile cilt bakımınızı gerçekleştirerek cildin erken yaşlanmasının önüne geçebilirsiniz.

- Ingrid Millet Perle De Caviar Hydro-Serum 15ml, nemini kaybetmiş ciltlerin bakımı gerçekleştirmek üzere formüle edilmiş güçlü nem serumudur.

- Nem Serumunun asıl amacı neme doymuş bir cilt elde etmektir. Cildin nemlenmesini sağlarken nem dengesinin korunmasına da destek olur.

- Nemlenen cilt ise eski konforuna ve esnekliğine yeniden kavuşur.

- Ürün, cildin ihtiyacı olan nemi karşılarken, kuruyan cildin ipeksi bir yumuşaklığa kavuşmasını sağlar.

- Güçlü Nem Serumu, cildin nem bariyerini güçlendirerek dış etkenlere karşı korunmasına katkı sağlar. Bu sayede kuruyan cilt canlanır.

- Formülünde bulunan doğal özler, cildin daima canlı ve bakımlı görünmesini sağlayan önemli etken maddelerdir.

- Cilt bakım serumları, nemlendiricilerin ulaşamadığı yerlere ulaşarak cildin en derin katmanlarının nemlenmesine destek olan önemli bakım ürünleridir. Bu nedenle rutin cilt bakımınızda serum kullanmanızda yarar vardır.

- İlk kullanımdan itibaren cilde ekstra parlaklık ve canlılık kazandıran Perle De Caviar Hydro-Serum 15ml, mevsim geçişlerinden veya ortam koşullarından dolayı ciltte oluşan kuruma probleminin azaltılmasında kullanılan ideal bir üründür.

- Yüz serumları, cildin beslenmesine destek olan, az miktarda uygulansa bile çok fayda sağlayan önemli bakım ürünleridir. Özellikle gece kullanımlarından sonra etkisi daha çok farkedilir.

- Cilt bakımı rutininizde nemlendiricinizden önce Ingrid Millet Güçlü Nem Serumunu kullanarak cildin ihtiyacı olan nemin etkili bir şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz.

- Yoğun nem bakımı sağlayan ürün, tüm ciltlerin kullanımına uygundur.

Kullanım Şekli: Temizlenmiş olan cildinize bir kaç damla serumu nazikçe uygulayınız. Ürünü tek başına ya da nemlendiriciniz öncesinde uygulayabilirsiniz.

Kullanım Sıklığı: Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullanılır. Ürünün etkinliğini görebilmeniz için düzenli kullanmanızda yarar vardır.

Ingrid Millet Perle De Caviar Hydro-Serum 15ml-Güçlü Nem Serumunu uygun fiyatı ile Turuncu Kasa'dan satın alabilir, ürün ve marka hakkında bilgi edinebilirsiniz.

4652

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

Ingrid Millet Perle De Caviar Hydro-Serum 15ml-Güçlü Nem Serumu

Ingrid Millet Perle De Caviar Hydro-Serum 15ml-Güçlü Nem Serumu, nemini kaybetmiş ciltlere ipeksi bir dokunuş ile nem kazandırırken, cildi korumak amacıyla nem bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16