Ingrid Millet Perle de Caviar Moisture Retaining Creamy Mask 75ml - Nem Maskesi

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

4666

Markası : Ingrid Millet

0 Item Items

Yoğun nem koruyuculuğu içeren, Ingrid Millet Perle de Caviar Moisture Retaining Creamy Mask 75ml - Nem Maskesini, hemen kullanmaya başlamak için, bu sayfadan avantajlı fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

599 TL

Kazanacağınız puan 5990 tupara Toplam tutarı: 5.99 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Ürün Adı: Ingrid Millet Perle de Caviar Moisture Retaining Creamy Mask - Nem Maskesi

Marka Adı: Ingrid Millet

Ürün Miktarı: 75 ml

Ürün Özellikleri:

- Hava şartları, iklimsel değişiklikler, lazer gibi epilasyon yöntemleri bazı ciltlerin kurumasına ve tahriş olmasına sebep olabilir. Özellikle nem oranı düşük olan ciltler dış etkenlerin zararlarından daha çabuk etkilenir.

- Cildin yağ ve nem dengesi orantılı olmayan ciltler, ince çizgi ve kırışık oluşumuna daha yatkındır ve ekstra bakım ister. Bu nedenle nemini kaybederek kurumuş olan cildin esnekliğini yeniden kazanması için doğru ürünler ile nemlendirilmesi çok önemlidir.

- Ingrid Millet Perle de Caviar Moisture Retaining Creamy Mask 75ml, cildin ihtiyacı olan nemin sağlanması için formüle edilmiş nem maskesidir.

- Yüksek performanslı maske, cildinizi yoğun bir şekilde nemlendirerek, yumuşatıcı ve koruyucu maddelerle cildi doldurur.

- Cildin nem ihtiyacını karşılayarak konfor sağlamayı hedefleyen ürün, kurumuş olan cildin esnekliğine yeniden kavuşmasını sağlar.

- Cilt maskeleri cilt tipine uygun olarak, genelde bitkisel içeriklerle hazırlanan bakım ürünleridir.

- Ingrid Millet Nem Maskesi de Havyar, Kil, Talı Badem, Keten Tohumu ve Hatmi Kompleksi ile formüle edilmiştir. Aynı zamanda içeriğinde bitkisel kompleks ve bira mayası da bulunur.

- İçeriğinde bulunan havyar, cildin daha canlı görünmesine, ince çizgi ve kırışıklıkların canlanmasına destek olan en önemli etken maddedir.

- Bitkisel içerikler ise cilde pürüzsüzleştirici ve nemlendirici etki sunar.

- Cilt bakım maskeleri, ciltteki problemin yoğunluğuna, türüne ve amacına göre değişmektedir. Maskeler cilt bakım ürünlerinizin arasında olması gereken etkili bir bakım ürünleridir.

- Düzenli olarak yaptığınız rutin cilt bakımınıza Ingrid Millet Nem Maskesini ekleyerek daha sağlıklı ve parlak görünümlü bir cilde sahip olabilirsiniz.

- Cilt için etkili bir bakım uygulayan ürün, cildinizin ışıldamasıyla ve taze görünmesiyle kendinizi iyi hissettirecektir.

- Tüm ciltlerin kullanımına uygun olan krem maske, yetişkinler için tavsiye edilir.

- Doğal içerikli ürünleri ile kullanıcıların memnuniyetini kazanan Ingrid Millet, Fransız markasıdır. Ürünleri kendi laboratuarlarında, uzman ekipler tarafından formüle edilir.

Kullanım Şekli: Bir miktar ürünü ince bir tabaka halinde tüm yüzünüze ve boyun bölgenize uygulayınız ve 10-15 dakika bekletiniz. Daha sonra maskeyi tonik veya suyla nemlendirilmiş pamuk ile temizleyin.

Kullanım Sıklığı: Haftada 1 veya 2 kez kullanılması tavsiye edilir. Üründen etkili sonuç almak için düzenli olarak kullanılmasında yarar vardır.

Ingrid Millet Perle de Caviar Moisture Retaining Creamy Mask 75ml - Nem Maskesini, satın almak için indirimin adresi Turuncu Kasa'yı tercih edebilir, ürünler ve marka hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
27 Eki. 2014
(5/5
Başlık :
almanızı kesinlikle tavsiye ederim.
(Ingrid Millet Perle de Caviar Moisture Retaining Creamy Mask 75ml - Nem Maskesi)

 Report abuse