Ingrid Millet Perle de Caviar Relaxing Eye Mask 15ml - Göz Çevresi Bakım Maskesi

4665

Markası : Ingrid Millet

0 Item Items

Göz kenarlarını rahatlatmaya, yatıştırmaya, yumuşatmaya yardımcı olmaya çalışan, Ingrid Millet Perle de Caviar Relaxing Eye Mask 15ml-Göz Çevresi Bakım Maskesini, bu sayfada bulabilir ve ucuz fiyata satın almak için, hemen sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

599 TL

- +

Kazanacağınız puan 5990 tupara Toplam tutarı: 5.99 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Ürün Adı: Ingrid Millet Perle de Caviar Relaxing Eye Mask - Göz Çevresi Bakım Maskesi

Marka Adı: Ingrid Millet

Ürün Miktarı: 15 ml

Ürün Özellikleri:

- Göz çevresi derisi çok ince ve hassas olduğu için bazı faktörlerden dolayı estetik olarak yüzümüzde kötü bir görünüm oluşturabilir. Birçok kadın için göz çevresinde meydana gelen morluk, kırışıklık ve torbalar en önemli güzellik sorunudur.

- Genetik faktörlerin dışında fazla tuzlu gıda ve kafein tüketmek, sigara ve alkol kullanmak leke oluşumunun başlıca etkenleridir. Bu nedenle bütün bu olumsuzlukların oluşturduğu yogun görünümün azaltılması için göz çevresi bakımına ekstra özen göstermek gerekir.

- Ingrid Millet Perle de Caviar Relaxing Eye Mask 15ml, göz çevresinin rahatlaması ve bakımının sağlanması için üretilmiş bakım maskesidir.

- Doğal bitki özleri ile formüle edilmiş olan ürün, hassas olan bölgeye özel bakım sağlayarak ince çizgilerin azaltılmasına destek olur.

- Aynı zamanda birçok kadının şikayetçi olduğu koyu halkaların ve mat görünümün azaltılmasında etkili olarak, göz çevresinin daha aydınlık ve canlı görünmesini sağlar.

- Gözlerimiz, yorucu geçen günün bütün izlerinden çok çabuk etkilenen yerlerimizden biridir.

- Markanın Göz Çevresi Bakım Maskesi ise yorgunluk belirtilerinin etkin bir şekilde azalmasına katkı sağlayarak, göz kapaklarının etrafındaki şişliklerin minimum seviyeye inmesine destek olur.

- Rahatlatıcı Göz Maskesi içeriğinde havyar, tatlı badem yağı, cadı püresi, atkuyruğu, at kestanesi ve meyankökü bulunur.

- İçeriğinde bulunan bu özler göz çevresinin ferahlamasına ve rahatlamasına katkı sağlar. Yorgun görünümün ortadan kalmasını destekler.

Havyar: Eski çağlardan beri cilt üzerindeki olumlu etkileri ile bilinen havyar, içeriğindeki gizli mineral ve vitaminler sayesinde cildin yenilenmesine, lekelerin azalmasına, cilde tazelik ve güzellik katılmasına destek olur.

- Yüz bakımı için kullanılan herhangi bir nemlendirici göz çevresi bakımı için yeterli olmaz. Hassas ve oldukça ince olan bu bölge için özel ürünler kullanmak gerekir.

- Ingrid Millet Perle de Caviar Relaxing Eye Mask'ı tercih ederek, göz çevrenizin ihtiyacı olan bakımın etkili bir şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Kullanım Şekli: Temizlenmiş olan göz çevrenize bir miktar maskeyi parmak uçlarınız ile uygulayınız. Fazla kalan ürünü ise bir pamuk kullanarak alabilirsiniz.

Kullanım Sıklığı: Tüm ciltlerin kullanımına uygun olan ürün haftada 3-4 kez uygulanabilir.

Ingrid Millet Perle de Caviar Relaxing Eye Mask 15ml - Göz Çevresi Bakım Maskesi'ni ya da markanın ihtiyacınıza uygun herhangi bir ürününü, indirimin adresi Turuncu Kasa'dan satın alabilir, ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
27 Eki. 2014
(5/5
Başlık :
uygun ve cazip fiyat
(Ingrid Millet Perle de Caviar Relaxing Eye Mask 15ml - Göz Çevresi Bakım Maskesi)

 Report abuse
31 May. 2014
(5/5
Başlık :
her yeri aradım taradım bir tek sizde bulabildim. Teşekkürler.
(Ingrid Millet Perle de Caviar Relaxing Eye Mask 15ml - Göz Çevresi Bakım Maskesi)

 Report abuse