Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

InkoSpor

InkoSpor markasında bulunan protein tozu ve karbonhidrat tozu gibi sporcu ürünlerini bu sayfada bulabilirsiniz.

İnkospor Ürünleri

İnkospor markasında bulunan ürünler sporculara özel hazırlanmış olan ürünlerinde en iyi ve kaliteli hammaddeleri kullanarak ürünlerini geliştirmektedir.

İnkospor markası ürünlerini Düsseldorf Heinrich Heine Üniversitesinde testlerden geçirerek sizlere sunmaktadır. Avrupa'da lider konumda olan marka tecrübesi ve kalitesi ile hep en iyiye ulaşabilmek için çalışmaktadır.

Protein tozu, karbonhidrat tozu ve L-carnitine ürünlerinden ihtiyacınız olanı seçerek alabilir ve kullanabilirsiniz.

İnkospor® X-Treme Weight Gainer, Almanya'da üretilmiş bir üründür. Karbonhidrat tozu olarak satışa sunulan ürün ayrıca pek çok vitamin ve protein içermektedir.100 gramlık toz 70 gram karbonhidrat ve 15 gram kadar protein içermektedir.

Toz formunda olan ürün 700 ml miktarında olan suya ya da yağ içermeyen süte, yaklaşık 8 yemek kaşığı kadar karıştırılarak kullanılabilir. Ürünü çok iyi karıştırmalısınız ve bu şekilde gün içerisinde tüketebilirsiniz.

InkoSpor Ürünleri ve Fiyatları

Spor yapmak bazen boş zamanları değerlendirmek, bazen yaşamınızda sağlık için tercih edilirken bazen de bu insanlarda bir tutku haline gelmiştir. Özellikle kas yapmak isteyen ya da kasları kullanarak yapacağınız pek çok spor dalı ile uğraşan kişiler sporcu ürünlerini kullanabilir.

İnkospor X-Treme Whey Protein, 100 gramlık toz ürün içerisinde 80 gram protein, 5.2 gram karbonhidrat ve pek çok vitaminlerle formüle edilmiştir.

Bu ürünü 300 ml kadar su ya da yağ içermeyen süte karıştırarak içebilirsiniz. Ürün, 30 gram olarak eklenmeli ve çok iyi karıştırılmalıdır. Günde 2-3 defa içilebilir.

Bazı vitaminler, gıdalar vücuda dışarıdan alınmalıdır, özellikle bazı spor dalları ile uğraşan insanlar bu gıdaları daha farklı ve yoğun şekillerde tüketebilirler.

İnkospor markasında bulunan ürün çeşitlerine Turuncu Kasa sayfasından ulaşarak sipariş verebilirsiniz.