Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Institut Esthederm

Institut Esthederm Ürünleri cildinizde en düzgün ve sağlıklı görünümü yakalamanıza yardımcı olmak için tasarlanmış, kalite ve güzelliği bir arada sunmak için çalışmaktadır. Cildinizde etkin bakım ve güzelliğiInstitut Esthederm ile yakalayabilirsiniz.

63 ürün var.

Institut Esthederm Ürünleri

Institut Esthederm, 30 yılı aşkın cilt bakımına yönelik farklı çözümler sunan Fransız dermo kozmetik markasıdır. Esthederm, anti-age ürünler, nemlendiriciler, göz çevresi bakımı, cilt temizleyiciler, cilt bakım kremleri, leke gidericiler, akne-sivilce ürünleri ve maskeler gibi birçok ürüne sahiptir. Bunun yanı sıra Esthederm ürünleri arasında güneş koruyucu ürünler de vardır.

Yüksek kaliteli ürünleri dünya üzerinden pek çok lüks güzellik salonlarına dağıtılmaktadır.

Marka, kelime anlamı olarak Institut, güzellik uygulamaları yapılan, okul ve benzeri eğitici, bilimsel yer anlamına gelir.

Institut Esthederm, size bilimsel, çözüm odaklı ve mükemmeliyetçi bir güzellik sunmak için çalışmalar yapmakta, ürünler tasarlamaktadır.

Institut Esthederm Time Technology Cream, zamanın etkilerine karşı yenileyici, anti-age krem. Yaşlanma belirtilerinin azalmasında ve yeni oluşumların önlenmesinde yardımcıdır. Cildin yenilenmesinde ve enerji ihtiyacını karşılamada yardımcı olur. Ciltte kırışıklıklar, sarkmalar, ince çizgiler oluşabilir. Özellikle de bazı iç ve dış etkenler bu etkilerin oluşumunu hızlandırabilir.

Uygun ürünler cildi destekleyerek yaşlanma etkilerini geciktirmeye ve daha düzgün bir görünüm sağlamaya yardım eder.

Institut Esthederm Sensi System, hassas ciltler için geliştirilen cildi yatıştırmaya, rahatlatmaya yardımcı ve UV koruyuculuk sistemi ile cildi foto yaşlanma etkilerine karşı koruyabilen bir üründür.

Institut Esthederm Ürünleri ve Fiyatları

Foto-yaşlanma, lekeler, yanıklar ve DNA da meydana gelebilecek güneş kaynaklı hücre hasarlarını önlemeye yardımcı olmak için bir filtre olmadan, özel UV sistemiyle hücre koruması sağlamaya yarayan ürünlerden oluşan bir seridir.

Institut Esthederm Sensi System Protective Calming Cream 50ml UV, toleransı düşük ciltleri nemlendirerek yeniden güç kazandırmaya, nemin ciltte daha uzun süre tutulmasına ve cildi zararlı güneş ışınlarının etkilerine karşı korumaya yardımcıdır.

Cildin sağlıklı ve düzgün bir görünüm kazanması ve bunu koruyabilesi için ürünler tasarlayan marka bu ürünleri Dünya’da pek çok ülkede satışa sunmaktadır.

Institut Esthederm Osmoclean, temizleyici cilt bakımıdır. Osmoclean ürünleri; cildin nem dengesini korumaya yardımcıdır. Tüm cilt tiplerinde kullanılabilir, cildi temizlemeye, ölü hücrelerinden arındırarak canlılık kazandırmaya yardımcı ürünlerdir.

Institut Esthederm Osmoclean Hydra Replenishing Cleansing Milk, nemlendiricili temizleyici süt. Cildi temizlerken aynı zamanda nemlendirmeye yardım eder. Süt kıvamında bulunan formülü yüz, boyun ve dekolte bölgesi kullanımına uygundur. Cilde zarar vermeden makyaj ve ölü hücrelerden temizleyerek, arındırmaya ve yenilemeye yardım eder. Nemini kaybeden ciltler için tasarlanmış bir temizleme sütüdür.

Cellular Water Patent (EC), Su, ATP, Karnosin ve mineral tuzlar Skin Balance System Patent (SBS), High Tolerance Cleansing Base Patent, Gliserin, Coconut, palm ve almond yağları içermektedir.

Institut Esthederm ürünleri hakkında detaylı bilgilere ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.