Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Isis Pharma Neotone Radiance Cream SPF 50+ 30 ml

4311

Markası : Isis Pharma

0 Item Items

Isis Pharma Neotone Radiance Cream SPF 50+ 30 ml, koyu renkli lekelere özgü geliştirilen aydınlatıcı güneş koruyucu gündüz bakım kremidir.

Daha fazla detay

205 TL

Kazanacağınız puan 2050 tupara Toplam tutarı: 2.05 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Isis Pharma Neotone Radiance Cream SPF 50+

30 ml

Isis Pharma Unitone 4 Krem Spf 50

Isis Pharma Unitone 4 ürünleri, ciltte yaşlanma, güneş ışınları, hamilelik, doğum kontrol hapı ve yanlış ürün kullanımı sonucu oluşan cilt lekeler için geliştirilmiştir. Formülünde leke açıcı maddeler bulunur.

Cilt yapısını ve sorunlarını doğru analiz edip, cilde uygun ürünlerle bakımı yapılmalıdır. Isis Pharma, hassas ciltlerle birlikte tüm ciltlere uygun bakım ürünleri hazırlamaktadır. Özellikle cilt lekeleri, kuru ve kızarık ciltler başta olmak üzere pek çok cilt sorununa çözümler sunmaya çalışır.

 Güneş ışınları, hamilelik, yaşlılık, yanlış kullanılan ürünler gibi durumlar ciltteki lekelenmeleri hızlandıran etkilerdir.

Güneş ışınları lekelenmeye sebep olan başlıca sebeplerdendir. Çocukluktan beri maruz kaldığımız güneş ışınlarının etkileri ilerleyen yaşlarda çıkabilir. Güneşe fazla maruz kalmak ve koruyucu ürünler kullanmamak lekelenme oluşumunu hızlandırır. Lekeler bazen tüm ciltte bazen de lokal olarak görülebilir; ton farklılıklarına ve renk eşitsizliğine sebep olur.

Isis Pharma Neotone Radiance Cream SPF 50+ 30 ml, yaşlılık, güneş ve hamilelik lekelerine karşı geliştirilmiş yüksek korumalı leke açmaya yardımcı kremdir.

Krem yapılı ürünün kullanımı kolaydır. Hassas ciltlerde geçici olarak yanma, batma ve kaşıntı görülebilir.

Spf50 koruma faktörü ile güneş ışınlarına karşı korumaya yardımcı olur.

Kullanım Şekli:

Günde 1 kez lekeli bölgelere ince tabaka olarak uygulanır.Gün içerisinde istenirse tekrar uygulanabilir.

Isis Pharma Neotone Radiance Cream SPF 50+ 30 ml, kampanyalı fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler