Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

İwhite

İwhite, diş bakımınız için tasarlanmıştır.Diş Beyazlatma Kiti ile dişlerinizde 8 tona kadar beyazlık sağlamaya yardım eder. Güvenli ve kolay beyazlık etkisine kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Iwhite Ürünleri

Iwhite, evde uygulanan ve dişlere beyazlık sağlayan, kullanıma kolay üründür. Iwhite teeth whitening, Profesyonel Diş Beyazlatma Kiti, Dental açıdan güvenli ve anında beyazlık sağlayan üründür. Kullanıma hazır 10 adet ağızlık, günde 20 dakikanızı ayırarak dişlerinize 8 tona kadar beyazlık fırsatı sunar. FCC (Film Kristalize Kalsiyum) Teknolojisi ile doğal beyazlatıcı etki sağlamaya yardımcıdır.

Ayrıca P.A.P beyazlatma sistemi ile diş lekelerine etki eder. Iwhite, dişlerin hem ön hem de arka yüzeylerinin beyazlamasını sağlar. İçerisinde fazla miktarda çözünebilir Ca bulunduran Iwhite dişleri kuvvetlendirmeye yardımcıdır.

Ağızlıklar esnek ve yumuşaktır, beyazlatıcı ve hassasiyete karşı jel içerir. Ağızlıklar bay ve bayanların kullanımına uygun olup tek kullanımlıktır, kullanım sonrası atılmalıdır.

Dişlerde yaklaşık 8 tona kadar beyazlama sağlamaya yardımcı olan ürün aynı zamanda dişlere güç sağlamaya da yardım eder.

Dişler ağız sağlığı için olduğu kadar güzellik ve bakım için de oldukça önemlidir.

Herkes daha beyaz dişlere ve tabii daha güzel bir gülüşe sahip olmak ister. Buna sahip olabilmek için ise pek çok yöntem denenir, ancak her ürün istediğiniz sonucu vermez.

Ayrıca diş beyazlatıcı özelliği olan pek çok ürün dişlerinizin sağlığına ve yapısına da zarar verebilmektedir. Bu nedenle kullanacağınız tüm ürünlerin özenli bir şekilde seçilmesi gerekmektedir.

Diş sağlığı da beyazlığı kadar önemlidir. Dişlerin her gün düzenli olarak en az iki defa fırçalanması, diş ipi veya ara yüz fırçaları ile zorlu bölgelerin, diş aralarının temizlenmesi gerekir. Gerekli temizliği sağlanan diş ve ağız içinin bu şekilde sağlığı da korunmuş olmaktadır.

Dişleriniz genellikle tüketmiş olduğunuz gıdaların etkisiyle renk değiştirir. Özellikle çay, kahve, şarap, sigara, renkli içecekler, şekerlemeler gibi pek çok madde dişlerin renginde lekeler oluşmasına veya renk tonunun koyulaşmasına neden olabilir.

Iwhite Ürünleri ve Fiyatları

İwhite Profesyonel Diş Beyazlatma Kiti, dişlerinizde daha beyaz bir görünüm elde edebilmenize yardımcı olur. Bazı ürünlerde kullanılan ve zararlı olan hidrojen peroksit içermez.

Kullanıma hazır 10 tane ağızlık vardır ve her biri tek kullanımlıktır. Ağızlıklar ağıza uyum sağlamak ve rahat kullanım için esnek ve ince olarak tasarlanmıştır. Her ağızlık özel, beyazlatmaya yardımcı jel içermektedir.

İlk kullandığınız andan itibaren dişlerinizdeki farkı görebilirsiniz, ancak en iyi etki elde edebilmek için 5 gün düzenli olarak kullanmanız tavsiye edilmektedir.

Ürünü kullanmadan önce mutlaka dişler düzgün bir şekilde fırçalanmalıdır. Ağızlığı dişlerinize yerleştirdikten sonra 20 dakika etki göstermesini beklemeniz gerekmektedir.

Kullandıktan sonra ağız çalkalanarak temizlenir.

Iwhite hakkında detaylı bilgilere Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.