Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

İz-Or

İz-Or markasına ait4 Tekerlekli Rollatör Walker (Yürüteç), kendi başına yürümek de zorluk çeken kişiler için tasarlanmış olan ortopedik bir cihazdır.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

İz-Or Ürünleri

İzmir ortopedi firması, ürünlerini sağlıklı yaşama dair ürünler tasarlamaktadır. İnsan hayatını kolaylaştırmaya yardımcı ürünleri ülkemizde üreterek daha kolay yaşama koşulları sunmaya yardımcı olacaktır.

İz-Or, her ürünün tasarlandığı aşamadan itibaren pek çok çalışma ve kontrollerden geçirilmektedir.

Ürünlerinde CE ve ISO 9001:2000 standardına uygun ürünler tasarlamaktadır.

1970 yılında sadece iki çalışanı ile küçük bir atölye kuran şirket bugün ise 200’den fazla ürün çeşidinin üretimini yapmaktadır.

4 Tekerlekli Rollatör Walker (Yürüteç),dört tekerlekli ve katlanabilir yapısı ile yürüme zorluğu çeken kişiler de kullanıma uygundur. Yüksekliğini kolayca yaralayabileceğiniz Rollatörün önünde alışveriş için sepeti bulunmaktadır. Sahip olduğu fren sistemi ile de kullanışlı bir yapıya sahiptir.

İz-Or Ürünleri ve Fiyatları

İnsanlar, bazen doğuştan bazen sonradan bazı fiziksel ya da zihinsel fonksiyonlarını kaybedebilirler. Bu nedenle de hayatları hem kendileri hem de onlara bakan kişiler için oldukça zor olmaktadır.

İz Or firması, pek çok rahatsızlıktan dolayı hayatında daha farklı ihtiyaçlara gereksinim duyan kişiler için ürünler geliştirmektedir.

Marka da pek çok tekerlekli sandalye çeşitleri, yürümeyi kolaylaştıran baston, yetişkinler ve çocuklar için yürüteçler, vücudun çeşitli bölgelerinde yaşadığınız rahatsızlıklar için farklı ortopedik ürünler tasarlamaktadır.

Kendi başına yürüme zorluğu çeken kişiler için tasarlanmış olan 4 Tekerlekli Rollatör Walkertutma yerleri boyunuza göre ayarlanabilir şekildedir. Kendi başınıza yürüyerek işinizi görmek, alışverişinizi yapmak, park da gezintiye çıkmak için kimseden yardım almanıza gerek kalmadan hayatınızı kolaylaştırabilecek bir üründür. Önündeki sepetine alışveriş ya da pazardan aldığınız malzemeleri koyarak rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

İz- Or markasında bulunan 4 Tekerlekli Rollatör Walker ürününe Turuncu Kasa sayfasından ulaşarak sipariş verebilirsiniz.