Jane Iredale Amazing Base Loose Mineral Powder SPF 20 10,5 gr

Jane Iredale Amazing Base Loose Mineral Powder SPF 20
Kapıda Ödeme İmkanı Kargo Bedava
  • Jane Iredale Amazing Base Loose Mineral Powder SPF 20

Markası : Jane Iredale Ürünlerini Gör

9045

670959112514

5/1
375 TL
Seçenek
1356
Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

Jane Iredale Amazing Base Loose Mineral Powder SPF 20 10,5 gr

Güzelliğin sırrı düzgün ve pürüzsüz bir ciltte gizlidir. Bunu sağlayabilmek için son derece doğal içerik kullanılarak formüle edilmiş olan Jane Iredale Amazing Base Loose Mineral Powder SPF 20 10,5 gr, cildinizi korumaya, onarmaya ve güzelleştirmeye yardım eder.

Toz özellikteki mineral pudra cildin pürüzsüz ve düzgün görünmesini sağlarken zengin ve özel içeriği ile de cildin onarılmasını sağlar.

Jane Iredale Amazing Base Loose Mineral Powder SPF 20 10,5 gr, güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşıda koruma sağlamaktadır.

İlk kullanımıyla bile etkisini görebileceğiniz etkisiyle son derece doğal bir içeriğe sahip olan bir üründür. İçerisinde zararlı kimyasallar, paraben, ağır yağ ve talk maddesi bulunmamaktadır, toz forma sahiptir.

Dermatolojik testlerden geçirilmiş olan ürün güvenilir yapısı ile rahatlıkla kullanılabilir.

Uzmanlar tarafından yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında da güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarından özellikle de cildimizi korumamız gerektiği söylenmekte ve insanlar uyarılmaktadır. Güneş ışınlarının neden olabileceği, lekelenmeler,yanıklar, foto yaşlanma, kanser ve ben oluşumları gibi etkilerinden de SPF 20 derecesi ile koruma sağlamaya yardımcı olur.

Ciltte düzgünleştirici bir etki sağlamaya yardımcı olur. Ürün cildinizi kurutmadan etkili bir kapatıcı özellik gösterir.

Kullanım Şekli:

Kuru ya da ıslak kullanıma uygundur.

JJane Iredale Amazing Base Loose Mineral Powder SPF 20 10,5 gr, sitemizde ucuz fiyata satılmaktadır. Turuncu Kasa’da yüksek kalite ve ucuzfiyatlarla.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Jane Iredale Amazing Base Loose Mineral Powder SPF 20 10,5 gr

375TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim