Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Jane Iredale Camouflage Brush

ZZ9049

Markası : Jane Iredale

0 Item Items

Bu sayfadan en ucuz fiyatlarla sipariş edebileceğiniz Jane Iredale Camouflage Brush, krem kapatıcıları doğal bir şekilde cilde uygulayabileceğiniz, kaliteli polyesterden yapılmış, taklon fırçadır.

Daha fazla detay

56 TL

0% indirim

Kazanacağınız puan 560 tupara Toplam tutarı: 0.56 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Jane Iredale Camouflage Brush

9049

Yüzdeki akne ve sivilce izlerini, lekeleri, morluk,kızarıklık ve ince çizgileri gidermede yardımcı olabilecek son derece kaliteli bir taklon fırçadır.

Taklon fırça, protein bileşenleri ve alerjenleri içermeyen yapıları ile polyester türevi sentetik özellikli bir fırçadır. Taklon fırça son derece yumuşaktır, rahat olarak her yöne doğru kullanım kolaylığı sağlar. İnce kıl yapısına sahiptir.

Tasarlanma amacı krem kapatıcıları doğal bir şekilde cilde uygulayarak, son derece ciltle uyumlu ve doğal görünümlü bir etki sağlamaktır.

Göz farlarının toz ve krem olanlarını da uygulamada kolaylık sağlar. Fırçanın ince kıl ve yumuşak özellikleri ile renk geçişlerinde yumuşaklık ve doğal görünüm sağlamaya yardımcı olur.

Jane Iredale Camouflage Brush, ciltteki ince çizgilerin içlerinin de etkili bir şekilde kapatılarak, dalgalı, topaklanmış görüntü oluşumunu engellemeye yardım eder. Pigment birikmelerini ve parlamaları da engellemeye yardımcı olarak ciltte son derece düzgün bir görünüm elde edilmesini sağlar.

Ürünlerin kuru kullanılmasında da ıslak kullanılmasında da kullanıma uygundur. Islak kullanım ciltte daha doğal ve yumuşak bir etki yaratmaktadır.

Makyaj, doğru ürünler ve doğru aksesuarlar kullanılarak yapıldığında istenilen etkiyi verir.

Fırça üstün kalitesi ile uzun ömürlüdür, dökülme, kopmayapmaz. Mineral makyajlar için özel olarak tasarlanmış olan fırça çok yönlü birkullanıma sahiptir ve çok uzun ömürlü olduğundan yıllarca güvenlekullanabilirsiniz.

Eşit miktarda ürünü alarak eşit bir dağılım sağlar.

Güzellik ve bakımın parçası olan makyaj uygulamalarında aksesuarlar da önemli bir yer tutar, makyaj malzemeleri kadar aksesuarlar da kaliteli ve doğal olmalı bu sayede cildinizle dost ve etkili uygulamalar sağlayabilirsiniz.

Kullanım Şekli:

Islak ve kuru uygulamalar için kullanıma uygundur. Fırça üzerine bir miktar steril su püskürtülerek ıslak kullanım sağlanabilir.

Jane Iredale Camouflage Brush, sitemizde ucuz fiyatasatılmaktadır, uygun fiyatlı ürünler Turuncu Kasa’da üstün kalite farkıylabeğenilerinize sunulmuştur.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler