Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Jane İredale PureBrow Gel Clear 4,8 gr Kaş Kiprik Jölesi

Kargolanma Süresi: 1 iş günü

9048

Markası : Jane Iredale

1 Item Items

Kaş ve kirpiklerin daha düzgün görünmesini sağlayan, güçlenmesine yardımcı olan Jane İredale PureBrow Gel Clear 4,8 gr Kaş Kiprik Jölesi, sayfamızdan ucuz fiyata satın alabilirsiniz.

Daha fazla detay

148.00 TL

74 TL

50% indirim

- +

Kazanacağınız puan 740 tupara Toplam tutarı: 0.74 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Jane İredale PureBrow Gel Clear 4,8 gr Kaş Kiprik Jölesi

Güzel ve etkileyici bakışlar için şart olan göz makyajının tamamlayıcısı tabii ki de düzgün görünümlü kaşlardır. Kaşlarınız düzgün bir şekilde belirginleşir ve şekle girer. İçeriğinde bulunan bitkisel özler ile kaşları korumaya yardımcı olur ve kaşları koruyarak dökülmelerini engeller.

Makyaj uygulamaları güzelliğinizi ortaya çıkartmak için yaptığınız küçük vurgulama ve şekillendirme hareketleridir. Özellikle etkileyici bakışlar tüm yüzünüzü ve ifadenizi etkiler; bakışları kuvvetlendirmek ve şekillendirmek için sadece göz makyajı tek başına yetmez, kaşlarınızın da güzel ve şekilli görünmesi tüm yüzünüzü ve güzelliğinizi etkiler.

Jane İredale PureBrow Gel Clear 4,8 gr Kaş Kiprik Jölesi, hem kaşları hem de kirpikleri şekillendirecek tarayarak daha düzgün bir görünüm almalarını sağlayacaktır, aynı zamanda kökleri uyararak kaş ve kirpiklerin güçlenmelerine ve dökülmeleri engellemeye yardımcı olur.

Dermatolojik testlerden geçirilen ürün en minimum seviyede alerji riski taşımaktadır.

Kaşların ve kirpiklerin görünümü doğallığını korur, düzgün ve şekilli görünür.

Jane İredale PureBrow Gel Clear 4,8 gr Kaş Kiprik Jölesi, uygulamalarından sonra kirpiklere rimel uyguladığınızda daha uzun ve gür görünümlü kirpiklere kavuşursunuz.

Doğal içeriği ve yumuşak yapısı ile rahatlıkla uygulanır,dağılma yapmaz, güçlü bir etki yaratır.

Çift taraflı kullanımı ile kullanım ve taşıma kolaylığı sağlar, güçlü ve şekillenmiş düzgün kaş ve kirpiklere ulaşmanızı sağlar.

Makyajı tamamlamak ve etkisini arttırmak için doğal içerikli ürünler kullanılarak uygulama yapılır, cilt sağlığı ve kullanılan malzemelerin etkileri de göz önünde bulundurulmalıdır.

Jane İredale PureBrow Gel Clear 4,8 gr Kaş Kiprik Jölesi, sitemizde ucuz fiyata satılmaktadır. Uygun fiyatları başka yerde aramayınTuruncu Kasa’ya gelin.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler