Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Jean Paul Gaultier

Jean Paul Gaultier parfümleri ile ve ilginç tasarımlı parfüm şişeleriyle, aksesuarlarıyla ünlü bir markadır. Ürünleri ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Parfümleri birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Jean Paul Gaultier Ürünleri

Jean Paul Gaultier parfümleri ile ünlü olan bir markadır. Erkek ve kadın giyim, takı, çanta, ayakkabı, kozmetik alanlarında da adını duyurmuş bir markadır. Şık tasarımlı şişeleri ile de kullanıcıların dikkatini çeken marka, oldukça ilginç tasarımlara imza atmaktadır.

Jean Paul Gaultier Le Male EDT, insan vücudu şeklindeki şişesiyle dikkat çeken bir parfümdür. Üst notalarında pelinotu, bergamut ve kakule; orta notalarında lavanta, portakal çiçeği, tarçın ve kimyon barındırır. Alt notalarında ise, ağaç, misk, kehribar ve vanilya bulunur. Erkeksi kokusu ile cezp edici bir üründür.

Jean Paul Gaultier parfümleri birçok kişinin kullanmaktan vazgeçemediği kokulardır. Özellikle şık tasarımlı şişeleri, pek çok kişi tarafından beğenilmektedir. Erkek ve kadın parfümleri ile başarılara ve farklı kokulara imza atan bir markadır.

Güzel kokmak, günümüzde hem erkekler hem de kadınlar için oldukça önemlidir. Bakımlı bir görünümün bir parçası haline gelen parfüm kullanımı, oldukça yaygınlaşmıştır. Kullanılan kokularla erkeksiliği ya da kadınsılığı ön plana çıkarmak mümkündür.

Kokular, kişilerin kimliği gibidir. Bir kişi hakkındaki ipuçlarına kullandığı kokudan ulaşmak mümkündür. Kokular hafızada kalır. Bu yüzden de günümüzde parfüm kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır.

Jean Paul Gaultier Ürünleri ve Fiyatları

Her koku, her tende aynı kokmaz. Bu sebeple parfüm seçerken, teninizde kokusunu beğendiğiniz parfümleri satın almalısınız. Parfüm kullanmak çok basitmiş gibi görünse de birkaç ayrıntıya dikkat ederek, kokunun daha etkili ve kalıcı olması sağlanabilir. Parfümü çok fazla sıkmanız da ağır kokmasına sebep olabilir.

Parfüm seçiminde ve kalıcılığında cilt tipinin de önemi vardır. Yağlı ciltlerde parfümün etkisi daha fazla kalıcılık gösterirken, kuru ciltlerde daha kısa süre kalıcılık gösterebilir.

Jean Paul Gaultier parfümleri, kokunuzla iz bırakmanıza, hatırlanmanıza, dikkat çekmenize yardımcı olur.

Jean Paul Gaultier ürünlerine Turuncu Kasa’ dan ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki kampanyaları takip edebilir ve uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.