Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Jellia

Jellia markasında bulunan cinsel sağlık ürün çeşitlerine bu sayfadan ulaşarak sipariş verebilir ve gizlilik ilkesine uygun olarak ürünlere sahip olabilirsiniz.

Jellia Ürünleri

1980 Yılında kurulmuş olan Pakosa A.Ş. pek çok kişisel bakım ürünleri tasarlayarak piyasaya sunmaktaydı. Natural Kozmetik Ltd. adıyla 1980’li yıllarda Jellia prezervatiflerini ülkemize getirmiştir.

2012 yılında tüketiciyle buluşan Jellia markasının yeni pek çok cinsel sağlık ürünü tüketici tarafından beğenilerek kullanılmaktadır.

Ürünlerinin kalitesi ve şirketin kalitesi ile bilinen Natural kozmetik her geçen gün büyüyen bir pazara sahiptir.

Jellia Ereksiyon Jeli, erkeklere özel tasarlanmış bir üründür. Ereksiyon sorunu çeken kişilere uygundur.

Jellia Göğüs Büyütücü Krem, göğüslerinin küçüklüğünden şikayet eden bayanlara özel tasarlanmış olan bir üründür.

Göğüsler kadınlığın simgesidir ve genelleme yaparsak erkeklerin geneli büyük göğüslerden hoşlanmaktadır bu nedenle de kadınlar için göğüs büyüklüğü oldukça önemlidir.

Giyilen kıyafetin duruşu, kadının kendine olan güveni için göğüs şekli önemlidir. Bu nedenle de bu bölgede yaşanılan sorunlar için pek çok ürüne başvurularak ağrısız, acısız çözüm bulunmaya çalışılmaktadır.

Jellia Ürünleri ve Fiyatları

Jellia Vajina Daraltıcı - Sıkılaştırıcı Krem, kadınların vajinal bölgesinde bazen ilerleyen yaşa bazen doğuma bağlı olarak görülen genişleme ya da partnerine olduğundan daha fazla haz verebilmek için tasarlanmış olan sıkılaştırmaya yardımcı özellikli bir üründür.

Jellia Skin Prezervatif, sizi cinsel yolla bulaşabilecek hastalıklardan ve istenmeyen gebeliklerden korumaya yardımcı bir üründür. Lateks formu ile daha iyi hissedebileceğiniz incelikte ipeksi bir üründür.

Prezervatifler aslında %100 koruyuculuk sağlamazlar ancak bilinen en etkili koruyucu yöntemdir.
İnsanlar kadın ya da erkek pek çok sorun yaşarlar. Bu sorunlar sağlıkla ilgili olabildiği gibi cinsellikle de ilgili olabilir.

Doğal olarak insanların ilk varoluşundan bu yana cinsellik kavramı da vardır. Her konuda sorun yaşayabildiğiniz gibi cinsellikle ilgili sorunlar da yaşayabilirsiniz. Böyle durumlarda cinsel sağlık ürünleri yardımınıza yetişecektir.

Turuncu Kasa’da bulunan cinsel sağlık ürünleri gizli paketleme ilkesine uygun olarak hazırlanacak ve içerisindeki ürün hakkında hiçbir farklı şahısın bilgisi olmadan gizli ve özel paketleme ile sahip olabileceğiniz şekilde elinize ulaşır.

Jellia markasında bulunan cinsel ürün çeşitlerine Turuncu Kasa’dan ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim