Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Jeomed

Jeomed markasında bulunan cinsel sağlık ürün çeşitlerine buradan ulaşabilir ve farklı özelliklerdeki kayganlaştırıcılardansipariş verebilirsiniz. Ürünler gizlilik ilkesine uygun olarak paketlenerek tarafınıza ulaştırılır.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

Jeo Med Ürünleri

Jeomed firması hem ülkemizde hem de dünyada medikal gelişmeleri takip ederek ve gelişen teknolojiye uygun ürünler tasarlamaktadır.

Jeomed markası, Organitto, Balmoil, TTO(tea tree oil) gibi isimler altında değişik ürünler tasarlamaktadır.

Jeomed,cinsel sağlık ürünleriyle de beğenilerek kullanılmaktadır.

Kayganlaştırıcı jelleri değişik formlara ve özelliklere sahiptir.

Hayatın doğal işleyişinin bir parçası olan cinsellik de bazı sorunlarla karşılaşılabildiği gibi bazı değişik arayışlar içerisine de girilebilir. Cinsel sağlık ürünleri de bazı sorunlarınıza çözüm sunmak için çalışırken bazı ürünler de cinsel yaşamınıza renk kazandırmak, daha eğlenceli hale getirmek için tasarlanmıştır.

Ty&Ja Lubricant Gel Çilek Aromalı 50ml Kayganlaştırıcı, Jeomed markasına ait kayganlaştırıcı özellik taşıyan bir jeldir. Çilek aroması içermektedir. PH değeri vajinal bölgeyle uyumlu yapıdadır ve tea tree oil içermektedir.

Ürün su bazlıdır ve pompalı şişesi ile hijyenik ve kolay kullanım sağlamaya yardımcıdır. Pompalı şişe hava ile temas etmeyen ürünün etkinliğini daha uzun süre koruyabilmesine olanak tanır ve dozu daha rahat ayarlayabilmenize yardımcı olur. İstenmeyen kokuları önlemeye de yardımcıdır.

Jeomed Ürünleri ve Fiyatları

Cinsel ilişki sırasında kuruluk yaşayan kişilere kolaylık ve rahatlık sağlamak için tasarlanmıştır.

İlişki sırasında kadınların vajinal bölgesinde ilişkiyi kolaylaştırmak için sıvı salgılanır. Ancak bazı durumlarda bu sıvı daha az salgılanır ya da hiç salgılanmaz buna neden olan pek çok faktör bulunur. Kuruluk da ilişki sırasında kadının acı ve ağrı çekmesine, erkeğin de buna bağlı olarak ilişkiden zevk almamasına neden olur.

Kadınların kullanmış olduğu bazı ilaçlar, menopoz, hamilelik ya da doğum gibi hormonal değişimler, ön ilişkinin daha kısa tutulması, partnerinden rahatsız olma, isteksizlik gibi durumlar kadınlarda kuruluk sorununa neden olabilir. Kullanacağınız kayganlaştırıcı jeller ile gerekli olan kayganlık sağlanarak ilişkinin daha rahat olması sağlanabilir.

Long Time Forte Lubricant Jel Geciktiricili 50ml, çift etkili formüle sahiptir. Kayganlaştırıcı özelliğinin yanı sıra erkekler için de geciktirici özellik taşımaktadır. Su bazlı olan ürünün yapısı prezervatifler ile de uyumludur. Yağlı his bırakmayan ürün suyla yıkanarak temizlenebilir.

Pompalı formu da kullanacağınız dozu daha rahat ayarlayabileceğiniz şekilde uygundur.

Jeo Med markası ürünlerinde Lipozom, mikro emilsüyon, mikro kapsül gibi özel teknolojiler kullanmaktadır. Ürün içeriklerinde tea tree oil ve jeotermal kaynaklı kaplıca suyu bulunmaktadır.

Jeo Med ürün çeşitlerine Turuncu Kasa’dan ulaşarak sipariş verebilirsiniz.