John Frieda 3-Day Straight Semi Permanent Styling Spray

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

ZZ11059

Barkod : 0

₺48,50
Vergi dahil

Size uygun ödeme seçenekleri ve ucuz fiyatı ile bu sayfadan alabileceğiniz John Frieda 3-Day Straight Semi Permanent Styling Spray, Kıvırcık, elektriklenen ve kabaran saçları 3 güne kadar süren etkisiyle düzleştirmeye yardımcı spreydir.

Adet
Kullanılabilirlik: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

John Frieda 3-Day Straight Semi Permanent Styling Spray :

John Frieda 3-Day Straight Semi Permanent Styling Spray

Marka Adı :John Frieda

Ürün Adı :John Frieda 3-Day Straight Semi Permanent Styling Spray

Ürün Miktarı : 100 ml.

Ürün Özellikleri : Elektriklenen ve kabaran, kıvırcık, dalgalı saçlar için tasarlanmış sabitleme özelliğine sahip saç bakım spreyidir. Saçları düzleştirmede etkilidir ve bu etkiyi daha uzun süre koruyabilir. Yıkanmadığı takdirde 3 güne kadar düz saçlar elde edebilirsiniz. Sık sık şekillendirme işlemi gören saçlarda ısıya karşı koruma sağlamaya da yardımcıdır. Özellikle kimyasal işlemler gören saçların kullanımı için uygundur. Saçlarda uygulanan düzleştirme işlemlerinin daha uzun süre kalmasına yardım eder. Keratin proteinleri içermektedir. Bu proteinler ısı ile etkinleşerek saçların düzlüğünün daha uzun süre korunmasında yardımcı olacaktır.

Sonuç : Kıvırcık ve kabaran saçlarda 3 güne kadar düzleştirme etkisini korumaya yardımcı bakım spreyidir.

Kullanım Şekli : Şişe sağa va sola çevrilerek açılır, daha sonra saçlarınızı ıslatın, kuru saçlara uygulanmaz. Nemli ya da ıslak saçlara uyguladıktan sonra saçları tarayarak ürünü yayaın ve ardından fön çekiniz. Ardından sıcak maşa ile saçları düzleştiriniz, yıkanmayan saçlarda 3 güne kadar etkisini koruyabilir.

İçerik :Su, alkol, polisilikon-9, Hidrolize Keratin, benzofenon-4, Steartrimonium Klorür, dipropilen glikol, benzil alkol, malik asit, laktik asit, sodyum hidroksit, koku, disodyum EDTA, metilparaben, propilparaben,Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene.

Saçlarımızın yapısı, şekli, biçimi, uzunluğu, rengi farklılık gösterir. Kıvırcık, düz, dalgalı, kalın telli, ince telli, uzun, kısa birçok farklı saç türü vardır. Kıvırcık, dalgalı, kabaran ve elektriklenen saça sahip kişiler, değişiklik isteyerek saçlarının düz olmasını isterler. Bu yapıdaki saçların düzleşmesi zaman alır ve düzleştirme işleminden sonra çok çabuk bozulur.

John Frieda tarafından kıvırcık ve kabaran saçlar için 3 güne kadar düzleştirmeye yarayan bir ürün geliştirildi. 3 Güne kadar düzleştirme etkisini korumaya, düzlüğü sabitlemeye yardımcı olur. Nemli veya ıslak saçlara uygulanır, saçlar kuruyana kadar fön çekildikten sonra maşa kullanarak düzleştirme işlemi tamamlanır.

John Frieda, 30 yıl önce Londra’daki New Cavendish Caddesi’nde ilk kuaför salonunu açmıştır. Günümüzde dünyaca ünlenen saç bakım markası olmuştur. John Frieda, tüm dünyada ünlülerin, güzellik uzmanlarının ve tüketicilerin tercihi olmuştur. Uzun yıllardır saç yapısına çözümler sunmuştur.

John Frieda 3-Day Straight Semi Permanent Styling Spray

John Frieda 3-Day Straight Semi Permanent StylingSpray, 3 güne kadar düzleştirmeye yardımcı sprey.

Kıvırcık, elektriklenen ve kabaran saçların daha kolay düzleşmesine ve düzleşme etkisinin 3 güne kadar korunmasında yardımcı sprey.

Keratin proteinleri içeren ürün, ısı ile etkileşir.

Saça ağırlık yapmayan formülü, uzun süreli düzleştirme etkisi için yardımcı olur.

Elektriklenme ve kabarma sorunlarını gidermede yardımcıdır.

Isı hasarlarına karşı saç tellerini korumaya yardım eder.

Boyalı saçların kullanımına uygundur.

Kullanım Şekli:

Klipsi sağa sola çevirip, kilidi açın. Nemli veya ıslak saça 7-15 defa püskürtün. Saç yoğunluğuna, uzunluğuna ve kalınlığına göre daha fazla veya daha az uygulayın. Saçı tarayıp, fön çekerek kurutun. Saçlar kuruyana kadar devam edin.

Ürünün saçların yoğunluğuna ve kıvırcıklık durumuna göre daha fazla uygulanması gerekebilir.

*Kuru saça uygulamayın.

John Frieda 3-Day Straight Semi Permanent Styling Spray, kampanyalı fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

ZZ11059

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

John Frieda 3-Day Straight Semi Permanent Styling Spray

Size uygun ödeme seçenekleri ve ucuz fiyatı ile bu sayfadan alabileceğiniz John Frieda 3-Day Straight Semi Permanent Styling Spray, Kıvırcık, elektriklenen ve kabaran saçları 3 güne kadar süren etkisiyle düzleştirmeye yardımcı spreydir.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16