John Frieda Blonde Açık Sarı Saçlara Hacim Kazandıran Şampuan

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

ZZ11061

Barkod : 0

₺34,00
Vergi dahil

Bu sayfadan indirimli fiyata satın alabileceğiniz John Frieda Açık Sarı Saçlara Hacim Kazandıran Şampuan, mat görünüme neden olan kalıntıları arındırmaya yardım ederek daha gür görünüm vermeye yardım eder.

Adet
Kullanılabilirlik: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

John Frieda Blonde Açık Sarı Saçlara Hacim Kazandıran Şampuan :

John Frieda Blonde Açık Sarı Saçlara Hacim Kazandıran Şampuan :John Frieda Blonde Açık Sarı Saçlara Hacim Kazandıran Şampuan :

Marka Adı :John Frieda

Ürün Adı :John Frieda Blonde Açık Sarı Saçlara Hacim Kazandıran Şampuan

Ürün Miktarı : 250 ml.

Ürün Özellikleri : Açık sarı renge sahip saçlarda daha hacimli ve ışıltılı bir görünüm kazandırmaya yardım eden şampuandır. Saçları temizlerken tellerinin parlamasına engel olan ve ağırlaşmasına neden olan kalıntıları arındırmayı destekleyen şampuandır. Saç tellerini güçlendirmeye daha kalın bir yapı kazanmalarını desteklemeye yardım eder.

Sonuç : Saçları temizlerken saç tellerini beslemeye, güçlendirerek daha hacimli hale gelmesini sağlamaya, saçların ışığı daha belirgin olarak yansıtmasını sağlamaya yardımcı şampuan.

Kullanım Şekli : Islak saçlara uygulayarak köpürtün ve durulayın, ardındanJohn Frieda Blonde Açık Sarı Saçlara BakımKremi kullanarak daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

İçerik : Doğal limon kabuğu, papatya ve ayçiçeği tohumu içerir.


Açık sarı saç rengine özel olarak geliştirlmiş olan formülü ile saçlarda mat görünüme neden olan kalıntıları saçlardan arındırmaya yardımcı şampuan, saçların dolgun görünmesinive ışıltısını ortaya çıkartmaya yardımcı olur.

Işığı, güçlü bir şekilde kullanarak, sarının veya saçlardaki gölgenin ışıltısını çıkartmaya yardımcıdır.

İçeriğinde limon kabuğu, papatya ve ayçiçeği tohumu bulunan ürün, saçları yumuşak ve ışıltılı yapmaya yardım eder.

ince saç tellerini daha kalın bir şekil almaları için kuvvetlendirmeye yardımcı olur.

Doğal, boyalı ve gölgeli saçların renginde aydınlanma sağlamaya yardım ederken güçlü içeriği ile de saçların saç yapısını güçlendirerek, daha sağlıklı yapıya kavuşmasına yardım eder.

Hacim kazanmış, sağlıkla ışıldayan saçlara kavuşabilmek için köpürterek uygulayınız,gerekli görürseniz işlemi tekrarlayabilirsiniz.


Ardından açık sarı saçlar için hacim kazandırmaya yardımcı olan saç kremini uygulayarak daha kalıcı ve etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Sarı saçlar işlem görmüşse genellikle, diğer saç renklerine göre daha solgun yapıda olurlar ve canlanmaya, güçlenmeye ihtiyaç duyarlar.


Düzenli olarak kullanacağınız John Frieda Açık Sarı Saçlara Hacim Kazandıran Şampuan ile saçlarınızın ,hacim kazanmasına ve ışıltısına kavuşmasına yardım edebilirsiniz.

John Frieda Blonde Açık Sarı Saçlara Hacim Kazandıran Şampuan , Turuncu Kasa’da satılan ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

ZZ11061

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

John Frieda Blonde Açık Sarı Saçlara Hacim Kazandıran Şampuan

Bu sayfadan indirimli fiyata satın alabileceğiniz John Frieda Açık Sarı Saçlara Hacim Kazandıran Şampuan, mat görünüme neden olan kalıntıları arındırmaya yardım ederek daha gür görünüm vermeye yardım eder.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16