Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine özel kampanya

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Johnson's Baby Angel Kolonya 125 ml

8301

Markası : Johnson & Johnson

0 Item Items

Johnson's Baby Angel Kolonya 125 ml, bu sayfadan indirimli fiyata satın alabileceğiniz ferahlık vermeye yardımcı, harika bir kokudur, bebek ve yetişkinlerde kullanılabilir.

Daha fazla detay

20 TL

Kazanacağınız puan 200 tupara Toplam tutarı: 0.20 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Johnson's Baby Angel Kolonya 125 ml

Johnson's Baby Angel Kolonya 125 ml

Johnson's Baby ürünleri ile doğum ve doğum sonrasındabebeklerin ve annelerin bakımına yardımcı olan bir markadır. Bebeklerin cilt vesaç bakımı için uzun yıllardır çalışır. Hafif ve yumuşak formüllü ürünleriklinik olarak kanıtlanmıştır, annelerin bebeklerine güvenle kullanabileceklerişekilde formüle edilir.

Johnson's Baby, dermatolog ve sağlık uzmanlarıyla beraberçalışarak ürünlerini üretir. Banyo ve masaj zamanlarında güvenle kullanılabilenürünleri bebekle, anne arasındaki bağı kuvvetlendirmeye yardımcı olur.

1959 yılında ürettiği göz yakmayan şampuanı yeni doğanbebeklerin göz kapama refleksinin gelişmemesinden esinlenerek formüle etmiştir.Dünyada göz yakmayan şampuanını ilk üreten marka olmuştur. NaturalCalmTMaroması içeren Johnson's Baby Bedtime serisi ile bebeklerin daha rahatuyumalarına yardımcı olur. 100 yıldan fazladır çalışmalarını sürdüren markagünümüzde pek çok anne tarafından kullanılmaktadır.

Yumuşak formüllü Johnson's Baby Angel Kolonya ile bebeklerinve yetişkinlerin cildini ferahlatmaya ve rahatlatmaya yardım eder. Ciltlerinetazelik ve hoş koku kazandırmaya yardımcı olan kalıcı parfümlü kolonyadır.Johnson's Baby’nin Ocean, Floral, Happy, Calm, Bedtime ve Angel olmak üzere 6farklı koku çeşidi vardır.

Johnson's Baby Angel Kolonya 125 ml

Hem yetişkinlerin hem de bebeklerin kullanımına uygungeliştirilen Johnson's Baby Angel Kolonya; cildi ferahlatmaya, canlandırmaya,cilde tazelik ve hoş bir koku kazandırmaya yardımcı olur. Dermotolojik olaraktest edilmiştir. Alerji riski en aza indirilmiştir, hipoalerjeniktir. Hoş,ferah ve kalıcı parfüm kokusu sağlamaya yardım eder.

İçerik:

Su, Polysorbate2 20, PEG-40 Hidrojenlenmiş Hintyağı,Trideceth-9, Fragrance, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Sitrik Asit, PropyleneGlycol, Tetrasodium EDTA, Dimethicone, Violet 2, Blue 1.

Kullanım Şekli:

Avuç içine alınan bir miktar kolonyayı cilde masajlauygulayın. Gün içerisinde rahatlamak, taze ve temiz koku sağlamak için bebeğekullanabilirsiniz. Yetişkinler de kullanabilir.

*Astım ve alerjisi olanların kullanım öncesi doktoradanışması gerekir. Kolonyayı serin yerde saklayınız. Güneş ışığından veçocuklardan uzak tutunuz.

Johnson's Baby Angel Kolonya 125 ml , uygun ve ucuzfiyatıyla Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler