Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Johnson's Baby Bedtime Kolonya 200 ml

ZZ8302

Markası : Johnson & Johnson

0 Item Items

Bu sayfada ucuz fiyata satılan Johnson's Baby Kolonya bed time 200 ml, ferahlatıcı, güzel koku çeşitlerinden olan ürün yetişkin ve bebeklerde kullanıma uygundur.

Daha fazla detay

35 TL

Kazanacağınız puan 350 tupara Toplam tutarı: 0.35 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Johnson's Baby Bedtime Kolonya 200 ml

Johnson's Baby Bedtime Kolonya 200 ml

Johnson's Baby Bedtime Kolonya 200 ml, lavanta aromalıkolonyadır. Bu kolonyanın içerisinde sadece Johnson’s Baby Bedtime ürünlerindebulunan NaturalCalm aroması bulunur. Bebeği rahatlatmaya yardım eden kolonyabebeğin cildinde hoş bir koku bırakır. Dermatolojikolarak test edilmiştir. hipoalerjeniktir.

Rahatlatıcı özellikli kolonya bebeğin rahat uyumasınayardımcı olur. NaturalCalmTM aroması içeren Johnson's Baby Bedtime serisibebeklerin rahat uyumasına yardım eden ürünler içerir.

Johnson's Baby’nin Ocean, Floral, Happy, Calm, Bedtime veAngel olmak üzere 6 farklı koku çeşidi vardır.

Johnson's Baby, bebeklerin ve annelerin bakımı için çalışanbir markadır. Doğum ve doğum sonrasında anne ve bebeklerin bakımına yardımcıolan ürünler formüle eder. Klinik olarak kanıtlanan ürünler, hafif ve yumuşakformüllüdür. Anneler bebekleri için güvenle kullanabilir özelliktedir.

Johnson's Baby Bedtime Kolonya 200 ml

Dermatolog ve sağlık uzmanlarıyla birlikte ürünlerinigeliştiren Johnson's Baby ürünleri banyo ve masaj zamanlarında bebekle annearasındaki bağı ve iletişimi güçlendirmeye katkıda bulunur.

1959 yılında dünyadaki ilk göz yakmayan şampuanını üretenJohnson's Baby, yeni doğan bebeklerin göz kapama refleksinin gelişmemesindendolayı bu şampuanı geliştirmiştir. 100 yıldan fazladır çalışmalarını sürdürenmarka günümüzde pek çok anne tarafından kullanılmaktadır. Farklı kokulardakikolonyaları ile hem yetişkinlerin hem de bebeklerin rahatlamalarına ve güzelkokmalarına yardım eder.

Kullanım Şekli:

Avuç içine alınan bir miktar kolonyayı cilde masajlauygulayın. Gün içerisinde rahatlamak, taze ve temiz koku sağlamak için bebeğekullanabilirsiniz. Yetişkinler de kullanabilir. Özellikle bebeğin uykusaatinden önce uygulanması rahatlamasına ve iyi uyumasına yardım eder.

*Astım ve alerjisi olanların kullanım öncesi doktoradanışması gerekir. Kolonyayı serin yerde saklayınız. Güneş ışığından veçocuklardan uzak tutunuz.

Johnson's Baby Bedtime Kolonya 200 ml, uygun fiyatıylaTuruncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler