Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Johnson's Baby Happy Kolonya - 200 ml

8304

Markası : Johnson & Johnson

0 Item Items

Bu sayfadan ucuz fiyata satın alabileceğiniz Johnson's Baby Happy Kolonya, 200 ml, Hoş ve ferahlatıcı parfüm kokusu ile bebeklerin ve yetişkinlerin güzel kokmalarına yardım eden bir üründür.

Daha fazla detay

28 TL

Kazanacağınız puan 280 tupara Toplam tutarı: 0.28 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Johnson's Baby Happy Kolonya - 200 ml

Johnson's Baby Happy Kolonya - 200 ml

Johnson’s Baby kolonyaları Ocean, Floral, Happy, Calm,Bedtime ve Angel koku çeşitleriyle yetişkinlere ve bebeklere hoş kokusağlamaya, ciltlerini rahatlatmaya yardım eder.

Dermatolojik olarak test edilen Johnson's Baby Happy Kolonyahipoalerjeniktir. Hoş ve ferahlatıcı parfüm kokusu ile bebeklerin veyetişkinlerin güzel kokmalarına yardım eder. Cildi ferahlatmaya ve rahatlatmayayardımcı olur.

Johnson’s Baby geliştirdiği ürünlerle doğum ve doğumsonrasında anneler, bebeklere bakım sağlar. 100 yılı aşkın süredir bebeklerincilt ve saç bakımı için çalışır. Klinik olarak kanıtlanan, hafif ve yumuşakürünleri ile annelerin bebeklerine güvenle kullanmalarına yardım eder.

Johnson's Baby Happy Kolonya - 200 ml

Dermatolog ve sağlık uzmanları ile çalışan Johnson’s Baby,anne ve bebeklere masaj ve banyo zamanlarında rahatlık sağlar. Yeni doğanbebeklerde göz kapama refleksinin gelişmemesinden esinlenerek Johnson's Baby1959 yılında ilk göz yakmayan şampuanı geliştirmiştir. Bu alanda ilk olmayıbaşarmıştır. NaturalCalmTM aromasıiçeren Johnson's Baby Bedtime serisi ile bebeklerin daha rahat uyumalarınayardımcı olur. 100 yıldan fazladır çalışmalarını sürdüren marka günümüzde pekçok anne tarafından kullanılmaktadır.

Kullanım Şekli:

Avuç içine alınan bir miktar kolonyayı cilde masajlauygulayın. Gün içerisinde rahatlamak, taze ve temiz koku sağlamak için bebeğekullanabilirsiniz. Yetişkinler de kullanabilir.

*Astım ve alerjisi olanların kullanım öncesi doktoradanışması gerekir. Kolonyayı serin yerde saklayınız. Güneş ışığından veçocuklardan uzak tutunuz.

Johnson's Baby Happy Kolonya - 200 ml, kampanyalı fiyatıylaucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler