Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Johnson's Baby Kolonya 125ML Floral

8305

Markası : Johnson & Johnson

0 Item Items

Bu sayfadan ucuz fiyata satın alabileceğiniz Johnson's Baby Kolonya, 125ML Floral, çiçek kokularıyla bebek ve yetişkin cildinde tazelik, ferahlama sağlamaya yardım eder.

Daha fazla detay

20 TL

Kazanacağınız puan 200 tupara Toplam tutarı: 0.20 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Johnson's Baby Kolonya 125ML Floral

Johnson's Baby Kolonya 125ML Floral

Johnson's Baby, doğum ve doğumdan sonra bebeklerin veannelerin bakımına yardımcı olan markadır. 100 yılı aşkın süredir bebeklerincilt ve saç bakımı için çalışır. Klinik olarak kanıtlanan, hafif ve yumuşakürünleri ile annelerin bebeklerine güvenle kullanmalarına yardım eder.

Johnson's Baby, dermatolog ve sağlık uzmanlarıyla beraberçalışarak ürünlerini formüle eder. Banyo ve masaj zamanlarında güvenlekullanabileceğiniz ürünlerle bebekle anne arasındaki bağı güçlendirmeye yardımeder.

Yeni doğan bebeklerde göz kapama refleksi henüzgelişmemiştir. Bu durumdan yola çıkarak Johnson's Baby 1959 yılında ilk gözyakmayan şampuanı geliştirmiştir. Bu alanda ilk olmayı başarmıştır. NaturalCalmTM aroması içeren Johnson's BabyBedtime serisi ile bebeklerin daha rahat uyumalarına yardımcı olur. 100 yıldanfazladır çalışmalarını sürdüren marka günümüzde pek çok anne tarafındankullanılmaktadır.

Johnson's Baby Kolonya 125ML Floral

Kalıcı kokulu, hipoalerjenik Johnson's Baby Floral Kolonya,dermatolojik olarak test edilmiştir. Hem yetişkinlere hem de bebeklereferahlık, canlılık ve hoş bir koku kazandırmaya yardım eder. Ocean, Happy,Calm, Bedtime ve Angel gibi farklı çeşitleri de bulunur. Cildi canlandırmaya,cilde tazelik ve hoş, kalıcı koku sağlamaya yardım eder.

Kullanım Şekli:

Avuç içine alınan bir miktar kolonyayı cilde masajlauygulayın. Gün içerisinde rahatlamak, taze ve temiz koku sağlamak için bebeğekullanabilirsiniz. Yetişkinler de kullanabilir.

*Astım ve alerjisi olanların kullanım öncesi doktoradanışması gerekir. Kolonyayı serin yerde saklayınız. Güneş ışığından veçocuklardan uzak tutunuz.

Johnson's Baby Kolonya 125ML Floral, uygun ve ucuz fiyatıylaucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler