Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Johnson's Baby Kolonya 125ML Ocean

8306

Markası : Johnson & Johnson

0 Item Items

Bu sayfadan ucuz fiyata satın alabileceğiniz Johnson's Baby Kolonya 125ML Ocean, bebek ve yetişkin cildine okyanus serinliğini, ferahlığını vermeye yardım eden bir üründür.

Daha fazla detay

20 TL

Kazanacağınız puan 200 tupara Toplam tutarı: 0.20 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Johnson's Baby Kolonya 125ML Ocean

Johnson's Baby Kolonya 125ML Ocean

Johnson's Baby, 1959 yılında göz yakmayan şampuan formüleetmiştir. Bu ürün ilk üretilen göz yakmayan şampuanıdır. Johnson's Baby Bedtimeserisi NaturalCalmTM aroması içerir, bebeklerin daha rahat uyumalarına yardımcıolur. 100 yıldan fazla süredir çalışan Johnson's Baby pek çok anne tarafındankullanılmaktadır.

Dermatolog ve sağlık uzmanlarıyla birlikte geliştirdiğibanyo ve masaj ürünleri ile bebekle anne arasındaki bağı güçlendirmeye yardımeder. Klinik olarak kanıtlanan, hafif ve yumuşak ürünleri ile annelerinbebeklerine güvenle kullanmalarına yardım eder.

Johnson's Baby Kolonya 125ML Ocean

Okyanus kokularından esinlenerek formüle edilen kolonya, hemyetişkinlere hem de bebeklere okyanusun serinliğini ve ferahlığını kazandırmayayardım eder. Ciltlerine hoş ve kalıcı bir koku bırakmaya ve ciltlerinirahatlatmaya yardımcı olur. 125 ml, 200 ml ve 500 ml boyutları bulunur.

Ocean, Floral, Happy, Calm, Bedtime ve Angel olmak üzere 6farklı koku çeşidi ile Johnson's Baby Kolonyaları yetişkinlere ve bebeklereferahlık, canlılık, tazelik ve kalıcı koku kazandırmaya yardım eder.

Johnson's Baby Ocean Kolonya, dermatolojik olarak testedilmiştir, yumuşak formüllüdür. Alerji riski en aza indirilmiştir,hipoalerjeniktir.

Kullanım Şekli:

Avuç içine alınan bir miktar kolonyayı cilde masajlauygulayın. Gün içerisinde rahatlamak, taze ve temiz koku sağlamak için bebeğekullanabilirsiniz. Yetişkinler de kullanabilir.

*Astım ve alerjisi olanların kullanım öncesi doktoradanışması gerekir. Kolonyayı serin yerde saklayınız. Güneş ışığından veçocuklardan uzak tutunuz.

Johnson's Baby Kolonya 125ML Ocean, kampanyalı fiyatıylaucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler